Zakochana Natalia Vodianova ♥ Co to za PRZYSTOJNIAK?

Natalia Vodianova i Antoine Arnault podczas Paris Fashion Week
strona 1 z 4
Natalia Vodianova i Antoine Arnault podczas Paris Fashion Week

Oto najgorętsza para paryskiego Tygodnia Mody!

Przystojni bogacze mają słabość do Natalii Vodianovej. Najpierw urokowi rosyjskiej piękności uległ Justin Portman, brytyjski miliarder i arystokrata. Przed spotkaniem z nim Natalia miała niemal wszystko, by móc uchodzić za współczesnego kopciuszka: wyrwała się z biednej dzielnicy Niżnego Nowogrodu i w ciągu zaledwie roku stała się jedną z najlepiej opłacanych modelek świata. W tej historii brakowało tylko księcia na białym koniu. I wtedy zjawił się Portman.

Niestety, nie każda bajka kończy się happy endem. Mimo że Natalia i Justin uchodzili za zgodną parę i w ciągu 9 lat małżeństwa doczekali się trójki ślicznych dzieci, w połowie 2011 roku w mediach pojawiły się plotki o ich rozstaniu. Top modelka nie musiała jednak długo czekać na nową miłość, bo w jej otoczeniu szybko pojawił się finansista Alexander Peshko. Ich związek rozpadł się po kilku miesiącach, a u boku Natalii zaczęto widywać 34-letniego Antoine Arnault'a, dziedzica fortuny LVMH, właściciela Louis Vuitton, Celine, Loewe, Fendi, Donna Karan, Givenchy, Kenzo czy Emilio Pucci.

Zakochani poznali się podobno w pracy, podczas negocjowania warunków kontraktu modelki z marką LV. Antoine uległ czarowi Natalii i zabrał ją w romantyczną podróż do Wenecji, skąd ruszyli w kierunku gorącej Ibizy.

Podczas ostatniego fashion weeku w Paryżu, Vodianova i Arnault byli jednym z najchętniej fotografowanych duetów. Trzeba przyznać, że wyglądali razem niezwykle stylowo!

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Zakochana Natalia Vodianova ♥ Co to za PRZYSTOJNIAK?
Inne artykuły