Rodzeństwo Hadid zdetronizowane! Poznajcie piękną siostrę i baaardzo przystojnego brata Taylor Hill!

Członkowie familii Hill również pracują w branży modelingu!

Wszystko wskazuje na to, że w królestwie modelingu zbliża się koniec panowania dynastii Hadid. Na tron wstępuje nowy ród. Jedną jego członkinię znamy już bardzo dobrze, ale Taylor Hill, bo o niej mowa, wprowadziła do branży także swoje rodzeństwo. Na miejscu Belli zasiądzie przepiękna Mackinley Hill, a urząd Anwara obejmie superprzystojny Chase Hill. Jeśli myślicie, że uroda Taylor jest absolutnie niepowtarzalna, nie macie racji. Jej siostra w świecie modelingu, całkowicie zasłużenie, zajmuje bardzo wysoką pozycję - podobnie jak brat. Naprawdę, pozazdrościć takich genów! Cała trójka została przez naturę obdarzona nieprzeciętnymi rysami.

Nie tylko Taylor wyróżnia się wyraźnymi, krzaczastymi brwiami - Mackinley i Chase także mają mocną oprawę oczu. Wszyscy troje należą do tej samej agencji, IMG. Już teraz mówi się, że Mackinley będzie modelką roku 2017. Warto dodać, że ma zaledwie 19 lat. Jej instagramowe konto obserwuje prawie 95 000 osób - choć do tej pory opublikowała na nim niewiele ponad 200 zdjęć. Jej drugą pasją jest aktorstwo.

Z kolei Chase (18 l.) ma na koncie udział w Fashion Weeku, a jego marzeniem jest własna odzieżowa marka.

Zobaczcie o kim mowa!

 

 

 

 

fot.  www.estrelando.com , Instagram (www.instagram.com/chase_hill)

Dodaj komentarz do galerii: Rodzeństwo Hadid zdetronizowane! Poznajcie piękną siostrę i baaardzo przystojnego brata Taylor Hill!

Czytaj także

Inne artykuły