The Weeknd już znalazł pocieszanie po rozstaniu z Bellą Hadid...

Co ciekawe, jego wybranką jest przyjaciółka Gigi Hadid.

Ach, te hollywoodzkie romanse. Zawsze wzbudzają mnóstwo emocji. W końcu, gwiazdy najczęściej romansują z ludźmi z branży, przez co robi się z tego niekiedy prawdziwa brazylijska telenowela. Wczoraj Internet obiegła wiadomość o tym, że The Weeknd, który zaledwie dwa miesiące temu rozstał się z Bellą Hadid, spotyka się już z inną sławną pięknością, mianowicie z Seleną Gomez.

Wśród internautów zawrzało. W końcu, Gomez przyjaźni się z Gigi, siostrą Belli. Jest to o tyle przykre, że rozstanie pomiędzy modelką i muzykiem to świeże sprawa. Mimo to, Gomez i The Weeknd nie starali się specjalnie ukrywać. Wybrali się wspólnie na kolację do włoskiej restauracji w Santa Monica, a potem całowali i przytulali na ulicy. Nic więc dziwnego, że paparazzi bez trudu udało się ich sfotografować. W Stanach zdjęcia nowej pary natychmiast trafiły na okładki brukowców. W końcu, nie ma to jak mała miłosna sensacja na początku nowego roku... 

Co na to sama Bella Hadid? Z tego co udało się zauważyć najwierniejszym obserwującym, Aniołek Victoria`s Secret przestała follować piosenkarkę na Instagramie. Wiemy, jak to brzmi. Dziecinnie i infantylnie, aczkolwiek póki media nie mają żadnych potwierdzonych doniesień, pośrednich komentarzy szukają właśnie w social mediach. A póki co, aktywność Belli to jedyne co udało im się znaleźć. Osobiście, kibicujemy parze, o ile naprawdę się kochają. Być może Bella już pogodziła się z rozstaniem? Kto wie! Ponadto, najdłuższy związek Seleny z Justinem Bieberem też nie należał do łatwych. Wokalistka zasłuje na porządnego faceta! Trzymamy kciuki więc, aby cała trójka celebrytów odnalazła szczęście.

 

 

 

instagram.com/theweeknd

Dodaj komentarz do galerii: The Weeknd już znalazł pocieszanie po rozstaniu z Bellą Hadid...

Czytaj także

Inne artykuły