Czego w 2016 roku nauczyła nas Kylie Jenner?

Przyczyniła się do popularyzacji siedmiu modowych hitów. Jakich?

Kylie Jenner to niewątpliwa ikona. Niegdyś nastolatka o dość pospolitej urodzie, dziś zachwyca aparycją, stylem i swoimi... zawodowymi sukcesami. W końcu, Kylie Lip Kit to prawdziwa maszynka do zarabiania pieniędzy i doskonały chwyt marketingowy, który dopełnił wizerunek najmłodszej z sióstr Kardashian-Jenner i potwierdził jej pozycję. W tej rodzinie bowiem każdy stara się udowodnić swoją wartość. I choć Kylie wcześniej żyła w cieniu, teraz stała się ikoną dla młodych dziewczyn na świecie, które uwielbiają jej seksowny styl, nonszalancję w zachowaniu, mocny acz modny makijaż, pokazywanie ciała z nieskrywaną pewnością siebie i rzetelnie udokumentowane bogate życie towarzyskie - w końcu Jenner przyjaźni się nie tylko z Gigi Hadid, Justinem Bieberem, ale i Jaden Smithem. 

Bez wątpienia, miniony rok należał właśnie do niej! I choć nie jesteśmy do końca miłośniczkami makijażu, jaki na co dzień wykonuje na swojej twarzy Kylie, naprawdę podziwiamy jej styl ubierania się. 2016 rok upłynął pod hasłem powrotu do lat 90. Stylizacje Jenner świetnie wpisały się w ten klimat. Warto poznać jej triki, aby móc się nimi zainspirować, bo z tego co wiemy, trend ten pozostanie jeszcze z nami przez kilka najbliższych miesięcy. 

 

 

1. Noszenie luźnych koszulek z minispódniczkami

Seksowny casual? To właśnie to połączenie! Kylie lansuje taki styl zarówno na co dzień, jak i na imprezach. Naszym zdaniem doskonale sprawdzi się także na randce. Wystarczy założyć botki i voila - jesteś gotowa do wyjścia! 

>>>

 

 

fot. www.instagram.com/kyliejenner

 

Dodaj komentarz do galerii: Czego w 2016 roku nauczyła nas Kylie Jenner?

Czytaj także

Inne artykuły