Które gwiazdy w tym roku pokazały zbyt dużo ciała na Instagramie?

strona 1 z 10

Nie tylko Kim Kardashian lubi pochwalić się swoją zgrabną sylwetką.

Ach, te celebrytki! Czy jest coś, czego im nie wolno? Mają markowe ciuszki, podróżują prywatnymi samolotami, z prywatnymi stylistami, a do tego wszystkiego często udzielają się charytatywnie, wypowiadają się w imieniu ważkich spraw, a także pogłębiają swoją niesłabnącą popularność dzięki mediom społecznościowym. Właściwie, gwiazdy uwielbiają social media z jednego ważnego powodu - to jedyne miejsce, o którym mogą w pełni decydować. To one ustalają, co ma zostać udostępnione na ich kontach. Słodka fotka dziecka, dzisiejszy obiad, nowe zakupowe zdobycze, wybranek serca podczas romantycznej kolacji, a może... nagie zdjęcie? Zdziwione? Jak się okazuje, gwiazdy lubią pokazywać się w dość... roznegliżowanym wydaniu. Oczywiście, tylko wtedy gdy same wybierają nie tylko owe zdjęcie, ale także miejsce jego udostępnienia. Jak się okazuje, korzystają z tej możliwości. A przynajmniej robiły to w 2016 roku. Pytanie tylko - po co... ?

Powodów może być wiele. Chęć zaszokowania swoich fanów, pochwalenia się swoim umięśnionym ciałem, a może rozbieranie się w słusznej sprawie (przypomnijcie sobie fotki topless Emily Ratajkowski)? Bez względu na pobudki, fakty pozostają faktami - w 2016 roku naprawdę wiele znanych gwiazd zdecydowało się udostępnić nagie lub prawie-nagie fotografie. Od Kim Kardashian (co chyba nikogo specjalnie nie dziwi), poprzez Mariah Carey, aż po (o dziwo!) Mischę Barton, która ostatnio wygląda naprawdę rewelacyjnie! Nic więc dziwnego, że pochwaliła się ocenzurowanym zdjęciem topless na tarasie podczas wypoczynku na greckiej wyspie Mykonos. 

Podsumowując, 2016 rok już niedługo się kończy. Możemy zrobić wiele zestawień, ale zdecydowałyśmy się akurat na takie, nieco kontrowersyjne, ale może dzięki temu dość ciekawe, które obrazuje, w którą stronę zmierzają media społecznościowe, a w szczególności najczęściej odwiedzane profile na świecie. 

Czy w takim razie w nadchodzącym roku możemy spodziewać się więcej nagich selfie? Kto wie!

 

 

www.instagram.com/kimkardashian

 

Dodaj komentarz do galerii: Które gwiazdy w tym roku pokazały zbyt dużo ciała na Instagramie?

Czytaj także

Inne artykuły