Ile lat ma nowy chłopak J.Lo? (Mógłby być jej synem? Czy... ojcem? A może...??!)

Takiej różnicy wieku w showbiznesowym związku jeszcze nie było.

Niedawno zaserwowałyśmy wam artykuł o gwiazdach, które pomimo 'nie najmłodszego wieku' w ogóle się nie starzeją - wizualnie rzecz jasna. Wśród szczęściar znalazła się oczywiście Jennifer Lopez. Piosenkarka wielkimi krokami zbliża się do.. 50-tki, w co naprawdę trudno jest uwierzyć - wygląda bowiem na dwadzieścia kilka lat! Furorę zrobiło szczególnie jedno z ostatnich zdjęć, jakie wrzuciła na swój Instagram. Takiej figury zazdrościmy jej nawet my! Obłędne ciało, śliczna buzia i młody duch sprawiają, że nadal traktowana jest jako młoda gwiazda. Patrząc jak siedzi na łóżku w baaardzo wyciętym kostiumie (chodzi nie tylko o dekolt...), można popaść w kompleksy. Seksapil aż uderza do głowy!

Jak ona to robi? Za wielkim sukcesem jej młodego wyglądu stoją oczywiście dieta i regularne ćwiczenia. J.Lo jest od nich niemalże uzależniona!

Fenomelnalnie prezentuje się także jej twarz - nie ma na niej ani jednej zmarszczki! Efekt tworzy też pełna objętości fryzura i odpowiedni makijaż. Nic dziwnego, że taka kobieta nigdy nie narzekała na brak powodzenia. Wokół niej zawsze kręcili się mężczyźni, a ona nie pozostawała obojętna na ich wdzięki. Na koncie ma liczne związki - z Benem Affleckiem, Marciem Anthonym i Casperem Smartem. Ale żaden z nich nie wywołał tyle szumu co obecna miłość Jennifer Lopez - Derek Hough! Dlaczego ta relacja wzbudza aż takie kontrowersje? Hough jest młodszy od Lopez o całe 16 lat! Teoretycznie mogłaby być jego matką... Podobno to dzięki niej Derek trafił do Tańca z gwiazdami.

 

Myślicie, że pomimo tak wielkiej różnicy wieku, ten związek przetrwa?

 

 

>>>Gwiazdorskie pary, którym nie przeszkadza duża różnica wieku

 

 

 

 

 

fot. FameFlynet

Dodaj komentarz do galerii: Ile lat ma nowy chłopak J.Lo? (Mógłby być jej synem? Czy... ojcem? A może...??!)

Czytaj także

Inne artykuły