Dlaczego Blake zabrała córki na odsłonięcie gwiazdy Reynoldsa w Alei Gwiazd ?

Powód bardzo nas rozczulił.

W minionym tygodniu w Hollywood odbyła się uroczysta ceremonia odsłonięcia gwiazdy Ryana Reynoldsa. Aktor zabrał swoją żonę, Blake Lively, ale to nie ona, pomimo jak zwykle obłędnej kreacji, skradła uwagę całego świata. Małżeństwo po raz pierwszy pokazało się oficjalnie z córkami - 2-letnią James i jej 3-miesięczną siostrzyczką. Pojawienie się całej rodziny wywołało spore zamieszanie w mediach. Nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji oglądać ich razem na czerwonym dywanie.

Choć w teorii bohaterem dnia był Ryan, gwiazdą okazała się przesłodka James. Gdy fotoreporteży mieli swoje pięć minut, by uwiecznić szczęśliwą rodzinkę, dwulatka chwyciła jeden  z mikrofonów, czym skradła show taty.

Dlaczego gwiazda kultowej 'Plotkary'  postanowiła pokazać światu córki właśnie teraz? W sieci w tym czasem czasie pojawiły się jej stare zdjęcia, kiedy miała tyle samo lat co dzisiaj jej pierwsza córka. Podobieństwo jest zdumiewające! Dziewczynki wyglądają identycznie! Te same śliczne blond kręcone włoski, nawet ta sama mina! Zobaczcie same!!!

 

 

 

>>>Blake Lively kiedyś i dziś! Zobacz, jak zmienił się jej styl na przestrzeni lat

 

 

 

 

 

 

fot. FameFlynet, Instagram (www.instagram.com/blakelively/)

Dodaj komentarz do galerii: Dlaczego Blake zabrała córki na odsłonięcie gwiazdy Reynoldsa w Alei Gwiazd ?

Czytaj także

Inne artykuły