Nie Gigi, nie Kendall, nie Hailey! Modelką 2016 jest... ktoś inny!

Szok?

Jeśli chodzi o branżę modelingu to ten rok niewątpliwie należał do Gigi, Kendall i Hailey Baldwin. Dziewczyny, głównie dzięki mediom społecznościowym stały się idolkami wszystkich kobiet na całym świecie. Ich konta obserwują miliony osób i niewiele mniej naśladuje ich styl ubierania się. Ciężko zliczyć liczbę newsów, które docierały do nas na ich temat przez cały przechodzący właśnie do historii rok. Ale to nie o nie chodzi! Żadna z wymienionych nie została okrzyknięta modelką roku 2016!

Ciekawe jesteśmy jak mocno będziecie zdziwione kiedy powiemy wam do kogo należy ten tytuł. Choć nie możemy napatrzeć się na jej obłędną urodę (odziedziczoną po pięknej i znanej mamie), to news zrobił na nas wrażenie. Nie spodziewałyśmy się!

Modelką roku 2016 została... Kaia Gerber, córka Cindy Crawford.

 

>>>ONI robią większe kariery niż ich sławni rodzice!

 

 

Ta sama, z którą Kendall bawiła się na tegorocznej Coachelli - zamiast Gigi! Kaia robi w branży zawrotną karierę. Pomimo zaledwie 14 lat bierze aktualnie udział w kampanii dla samego Marca Jacobsa. Będziecie śledzić jej poczynania w nowym roku? Coś nam mówi, że będzie o niej coraz głośniej!

 

Zobaczcie jaka jest piękna!

 

 

 

 

 

 

fot. FameFlynet

Dodaj komentarz do galerii: Nie Gigi, nie Kendall, nie Hailey! Modelką 2016 jest... ktoś inny!

Czytaj także

Inne artykuły