SZOK! Piotr Stramowski już tak nie wygląda! Aktor diametralnie zmienił swój image!

Koniec z brodą i charakterystyczną fryzurą! Jest nie do poznania!

Piotr Stramowski to jedno z najgorętszych nazwisk w show biznesie. Sławę zyskał głównie dzięki roli w kultowym Pitbullu, choć na świecznik trafił raczej ze wględu na małżeństwo ze znacznie od niego starszą, Katarzyną Warnke. Stramowski szybko został okrzyknięty najprzystojniejszym aktorem w Polsce. Z pewnością do olbrzymiej popularności przyczynił się charakterystyczny wizerunek - długa broda i hipsterka fryzura. Takim go kojarzymy, tym większy szok wywołały jego archiwalne zdjęcia, które niedawno pokazano w sieci. Ale po jego sławnym looku nie ma już śladu! Aktor obciął brodę i nieco zapuścił włosy, rezygnując z wygolonych boków. Teraz znów jest nie do poznania!

Metamorfoza nie jest jednak jego prywatną decyzją, podjął ją ze względu na nową rolę.

 

Kiedy wrzucił na swój Instagram fotkę prezentującą jego nową odsłonę, aż zawrzało. Piotr Stramowski bez brody?! Faktycznie, bez niej wygląda trochę jak nie on, mocno przywykliśmy do niej, traktując ją jako nieodłączny element wizerunku Stramowskiego. Fanki szalały również za jego, nieaktualną już, fryzurą, również stanowiącą charakterystyczną część jego image'u.

 

Oboje z Warnke lubią szokować, wręcz prowokować. Katarzyna nie ukrywa, ze fascynuje ją ludzkie ciało, dlatego też na jej profilu można obejrzeć niemało fotek, zahaczających o erotyzm. Gwiazda robi to jednak świadomie. Jest przepiękną kobietą o niesamowitej klasie, czego nie zmieni kilka zdjęć, na których widać nieco więcej. Ma ona poza tym niesamowite wyczucie stylu, co odbija się również w jej sposobie ubierania się. Zawsze jest w tym pewien artyzm, choć nigdy wymuszony.

Wróćmy jednak do głównego bohatera!

 

 

 

>>>Czy mężczyźni potrafią się zmienić?

 

Jak wygląda teraz? Zobaczcie same, ale najpierw lepiej usiądźcie! Tak, to nadal jest ten sam Piotr Stramowski!!!

 

 

 

 

 

 

fot. ons.pl

Dodaj komentarz do galerii: SZOK! Piotr Stramowski już tak nie wygląda! Aktor diametralnie zmienił swój image!

Czytaj także

Inne artykuły