Gigi to tylko jej pseudonim artystyczny! Topmodelka naprawdę nazywa się zupełnie inaczej!

Ale numer!

Gigi Hadid to jedno z najgorętszych nazwisk na świecie. 21-letnia topmodelka od ponad trzech lat prężnie działa w branży. Od tamtego czasu zdążyła zostać it girl - wzorem do naśladowania dla 26 milionów dziewczyn, bo tyle właśnie wynosi liczba jej obserwatorów na Instagramie. Czegokolwiek nie założy, w czymkolwiek się nie pokaże, staje się inspiracją. Dziewczyna o urodzie baby doll - długonoga szczupła blondynka zawsze robi wrażenie, ale Gigi to osobna kategoria, kategoria: premium.

Choć swoją karierę w dużej mierze zawdzięcza mediom społecznościowym, w świecie modelingu postrzegana jest jako creme de la creme. Była gwiazdą ostatniego pokazu Victoria's Secret, przyćwieając same Alessandrę Ambrosio i Adrianę Limę. Na swoim koncie ma współpracę także z takimi markami jak: Tom Ford, Marc Jacobs, Michael Kors, Jean Paul Gaultier, Versace, Balmain, Fendi, Miu Miu i wieloma, wieloma innymi, równie ekskluwnymi. Razem z Tommym Hilfigerem stworzyła limitowaną kolekcję, którą doceniono na niedawnym Fashion Weeku.

Spore zainteresowanie wzbudza nie tylko jej życie zawodowe, ale przede wszystkim prywatne. Nie ukrywa, że jej największą przyjaciółką jest sama Kendall Jenner. Głośno było także o jej burzliwym związku z piosenkarzem, Zaynem Malikiem. W mediach co chwilę pojawiają się jakieś nowe newsy - my same już się zgubiłyśmy w tych wszystkich rozstaniach i powrotach.

Gigi Hadid, Gigi Hadid, Gigi Hadid - jak tu jej nie podziwiać? Choć nikomu nie trzeba jej przedstawiać, mało kto wie, że Gigi nie jest jej prawdziwym imieniem, a jedynie artystycznym pseudonimem. Tak naprawdę nazywa się Jelena Noura Hadid. Skąd wzięło się więc Gigi? Wymyśliła jej mama modelki - po to, by nikt nie miał problemów z wymówieniem łamiącego język słowa Jelena.

 

 

Droga Gigi, dla nas zawsze będziesz Gigi!

 

 

 

 

 

fot. FameFlynet

Dodaj komentarz do galerii: Gigi to tylko jej pseudonim artystyczny! Topmodelka naprawdę nazywa się zupełnie inaczej!

Czytaj także

Inne artykuły