Alessandra Ambrosio zdradza jak kiedyś wyglądały pokazy VS! Od jej debiutu minęło już 16 lat!

Za jej początków było zupełnie inaczej. Co się zmieniło od tamtego czasu?

Ostatni pokaz Victoria's Secret przejdzie do historii. Etniczne, wręcz ludowe motywy nigdy wcześniej nie gościły na wybiegu, po którym przechadzały się Aniołki. Jedną z największych gwiazd najmłodszego show była oczywiście Alessandra Ambrosio. Modelka jest dziś jedną z... najstarszych w tej branży, ale 16 lat temu, kiedy po raz pierwszy miała na sobie skrzydła, była nastolatką. Jak wyglądały jej początki i jak bardzo zmieniły się pokazy Victoria's Secret od jej debiutu?

Ambrosio wspomina ten czas z łezką w oku. Najbardziej zapadło jej w pamięć to, że była wówczas bardzo młoda, a przez to naiwna. Patrzyła na wielki świat z niedowierzaniem. Kiedy ma się 19 lat, człowiek spędza swoje życie głównie na zabawie - w klubach, ze znajomymi. To była cała moja siłownia - śmieje się, bo kiedy zaczynała swoją karierę w modelingu, nie było szału na aktywność fizyczną (zresztą ćwiczeń cardio nienawidzi do dziś). W ogóle nie było takiej presji jak jest dzisiaj, stres był dużo mniejszy, nie tylko dlatego, że byłam młoda i nie do końca świadoma tego, co dzieje się wokół mnie. Nie było mediów społecznościowych, nie byłaś non stop na widoku, nikt nawet nie śnił o czymś takim jak transmijsa na żywo. Teraz cały świat obserwuje każdy twój ruch , dla wschodzących modelek to musi być okropna presja, mnie na szczęście to ominęło - dodaje.

Ambrosio bardzo dobrze pamięta swój pierwszy udział w show - miał miejsce w Cannes, w tym samym czasie co filmowy festiwal. Czuło się tę wyjątkową, światową atmosferę czerwonego dywanu i gwiazd największego formatu. Poza tym była to moja pierwsza w życiu wizyta w tym niesamowitym francuskim mieście. Po pokazie było oczywiście after party, pamiętam, że założyłam sukienkę od Oscara De La Renta, bo w tamtym czasie pracowałam dla niego w kampanii.

 

Jak kiedyś wyglądała Alessandra Ambrosio? Zobaczcie zdjęcia!

 

 

 

 

 

>>>6 rzeczy, które musicie wiedzieć o pokazie Chanel Métiers D'Art Paris Cosmopolite 2016/2017

 

 

źródło: Instagram (www.instagram.com/alessandraambrosio/)

Dodaj komentarz do galerii: Alessandra Ambrosio zdradza jak kiedyś wyglądały pokazy VS! Od jej debiutu minęło już 16 lat!

Czytaj także

Inne artykuły