Czy to siostra bliźniaczka Adele?

Ta dziewczyna robi niesamowitą karierę w social mediach.

Adele mimo że obecnie mniej koncertuje, wciąż jest na topie. Udaje jej się także zgarniać prestiżowe nagrody. Właściwie, w przypadku takiej gwiazdy jak ona dłuższa przerwa w nagrywaniu może przynieść doskonałe efekty. Fani jeszcze intensywniej szukają wieści na jej temat. Dzięki temu udaje im się znaleźć różne ciekawostki.

Ostatnio, dużą popularnością cieszy się np. sobowtór Adele, pewna 22-latka ze Szwecji, która przypomina piosenkarkę wręcz do złudzenia. Ellinor Hellbor na swoim Instagramie dużo eksperymentuje z makijażem. Jakiś czas temu postanowiła także wziąć pod lupę klasyczny look Adele w postaci bardzo mocnego kociego oka. Efekt przeszedł jej najśmielsze oczekiwania, bowiem Hellbor na swoich zdjęciach wygląda niemalże identycznie jak brytyjska piosenkarka. Nic więc dziwnego, że internauci dosłownie oszaleli na jej punkcie. W tym momencie Ellinor może pochwalić się około 25 tyś. obserwatorów. Imponujące, prawda?

Jednak nie tylko makijaż a`la Adele wyróżnia tę Szwedkę. Hellbor ma prawdziwy talent, potrafi stworzyć na swojej twarzy niesamowite rzeczy. Zobaczcie zresztą same, zagladając do naszej galerii! Kto wie, może znajdziecie tam idealną sylwestrową inspirację. My już to zrobiłyśmy!

Adele to nie jedyna gwiazda, która ma sobowtóra. Pokaźną liczbą łudząco podobnych do siebie fanek może pochwalić się także Kylie Jenner, o czym pisałyśmy niedawno. 

 

 

fot. www.instagram.com/ellinorhellborg

Dodaj komentarz do galerii: Czy to siostra bliźniaczka Adele?

Czytaj także

Inne artykuły