Zjawiskowa Bella Hadid po raz pierwszy na pokazie Victoria's Secret!

Bella Hadid w tym roku po raz pierwszy w swoim życiu przejdzie się po wybiegu Victoria's Secret z legendarnymi skrzydłami. Oko fotografów zajrzało na przymiarki, dzięki czemu już teraz wiemy jak będzie wyglądała kreacja Belli. Znamy też inne inne pikantne szczegóły dotyczące zbliżającego się show, które ups, wyciekły przed czasem!

Do pokazu Victoria's Secret zostało już bardzo mało czasu, bowiem show odbędzie się na początku grudnia. Dla Aniołków to niezwykle gorący okres: specjalnych diet, przymiarek i oczywiście prób. Pojawienie się na wybiegu będzie miało szczególne znaczenie dla Belli Hadid, która zaszczyci na nim po raz pierwszy. Topmodelka bardzo to przeżywa, i nadal nie może uwierzyć, że już za kilkanaście dni przejdzie się ze skrzydłami na oczach całego świata (telewizja CBS będzie transmitowała na żywo). Przy okazji, zastanawiałyście się kiedyś co dzieje się z nimi później, i ile... ważą te cuda?

Pewne szczegóły dotyczące tego wielkiego wydarzenia, na które wszystkie czekamy, już ujrzały światło dzienne. Choć show będzie miało miejsce w światowej stolicy mody, to wszystkie przygotowania odbywają się w Nowym Jorku. To tam,  podczas przymiarki pierwszej z dwóch kreacji przewidzianych na zbliżający się wieczór, Hadid została przyłapana przez fotoreporterów pracujących dla magazynu 'People'.

Hadid zaprezentuje się w zjawiskowej przezroczystej  tunice wykonanej z 600 tysięcy niebiesko-srebrnych kryształków, cekinów i... czarnych piór! Same skrzydła, projektu Mariona “Killera” Hose, są jaśniejsze. Na kilometrowych nogach Belli zagoszczą buty od Briana Atwooda, zaś biżuteria to dzieło Eddie'go Borgo. Jednym słowem młodza siostra Hadid (Gigi zadebiutowała na pokazie VS w zeszłym roku) będzie wyglądala jak dyskotekowa kula, co zresztą sama, pół żartem, przyznała.

Jeśli chodzi o drugą kreację, ma pozostać tajemnicą aż do dnia pokazu. Wiadomo tylko tyle, że jej bazą będzie niezwykle efektowny gorset.

 

Co jeszcze wiemy na temat pokazu, w którym zadebiutuje na dniach Bella Hadid?

  • na wybiegu pojawi się 51 modelek
  • zobaczymy aż 82 kreacje
  • i 43 pary skrzydeł

 

 

Zobaczcie same tę obłędną kreację!!! Mamy zdjęcia!

 

 

fot. FameFlynet

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Zjawiskowa Bella Hadid po raz pierwszy na pokazie Victoria's Secret!
Inne artykuły