Ta gwiazda co roku może pochwalić się najbarwniejszymi strojami na Halloween!

Potraficie odgadnąć, kto to jest?

Kim jest tajemnicza celebrytka, która co roku zachwyca wszystkich naprawdę doskonałymi przebraniami? Podpowiemy, że to jurorka w popularnym amerykańskim talent-show, pochodzenia niemieckiego, która zrobiła zawrotną karierę w świecie mody. Rok w rok organizuje ona także jedną z największych halloweenowowych imprez wśród gwiazd. I choć jej goście także prezentują się niebanalnie, to ona skrada całe show!

Dlatego jeśli szukacie inspiracji, koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie w niej stroje naszej wyżej omawianej gwiazdy z kilku ostatnich lat. Rok temu zachwyciła ona wszystkich, przebierając się za postarzoną wersję samej siebie. Nieobce są jej także postacie z filmów sciene-fiction Właściwe, potrafi ona przeobrazić się w najdziwniejsze stwory i popularnych bohaterów. Jak na celebrytkę jej pokroju, jest to dość ciekawe hobby...

Z drugiej strony umiejętność ukrywania się i udawanie kogoś zupełnie innego przydaje się celebrytom w chwilach, gdy potrzebują nieco prywatności. W tym przypaku motywacje są zgoła innej, ale efekt wciąż spektakularny. Jesteśmy ciekawe, czy już wiecie o kogo chodzi?

 

 

 

 

 

źródło: FameFlynet

Dodaj komentarz do galerii: Ta gwiazda co roku może pochwalić się najbarwniejszymi strojami na Halloween!

Czytaj także

Inne artykuły