Dlaczego David Beckham robi pompki w... samolocie?

O co chodzi? Czy były piłkarz jest aż tak uzależniony od aktywności fizycznej, że nie może się powstrzymać nawet w samolocie?

David Beckham - tego nazwiska nie trzeba przedstawiać. Choć były piłkarz Manchester United i Realu Madryt jest już od trzech lat na ,,emeryturze", miłość do sportu żywi nadal. Widać to już na pierwszy rzut oka. Bożyszcze kobiet na całym świecie jest nie tylko niewymownie przystojny, ale także profesjonalnie umięśniony. Biceps, brzuch - która z nas nie marzy o facecie o takiej budowie ciała?! Victoria to prawdziwa szczęściara - są małżeństwem od 17 lat, a David z każdym rokiem jest coraz bardziej męski. Jego żona, słusznie uznawana za jedną z współczesnych ikon mody, nie ma chyba z nim łatwo. Podziwianie każdego dnia takiego ciacha odbywa się kosztem niezłego zaburzenia dziennego harmonogramu - David jest dosłownie uzależniony od aktywności fizycznej i nie może powstrzymać się od ćwiczeń nawet wtedy kiedy... leci samolotem! Czy w takim razie zaczyna robić pompki w trakcie niedzielnego obiadu? Albo kiedy spokojnie z Victorią i dziećmi oglądają telewizję? Tego nie wiemy, ale David Beckham robiący  pompki w samolocie to fakt!

Czy piłkarza naszła nagle ochota na wzmocnienie mięśni, właśnie wtedy kiedy znajdował się w przygotowującym się do lądowania samolocie? Spokojnie, z jego psychiką wszystko jest w porządku. A z sersem - bardzo dobrym - jeszcze lepiej! Gwiazdor włączył się w ten sposób w skrywający się pod hashtagiem #22Kill medialny łańcuszek o społecznym podłożu. Viral, polegający na nagrywaniu siebie przez 22 dni  podczas robienia 22 pompek, ma na celu zwrócenie uwagi na problem stresu pourazowego wśród żołnierzy. Ich tregedia nie jest należycie traktowana, wojskowi bardzo często muszą zmagać się z depresją sami albo za własne pieniądze. Czym byłoby wyzwanie bez nominowania osób? W tej akcji oczywiście także zapraszamy innych do włączenia się w ten szczytny cel. Pomożecie?

 

 

 

 

 

fot. Instagram.com/davidbeckham

Dodaj komentarz do galerii: Dlaczego David Beckham robi pompki w... samolocie?

Czytaj także

Inne artykuły