Czy siostry Olsen zostaną zdetronizowane?

Poznajcie nowe bliźniaczki w show biznesie!

Mary-Kate i Ashley Olsen to najpopularniejsze bliźniaczki w show biznesie. Karierę zaczynały już jako dzieci w serialu „Pełna chata”, który otworzył im drzwi do wielkiego sukcesu. Z roku na rok o dziewczynach było coraz głośniej a na ekranach pojawiały się coraz to nowsze produkcje z ich udziałem. Pokochaliśmy je za ich urok i dziewczęcą niewinność.

To jednak nie trwało zbyt długo. Po pewnym czasie bliźniaczki zaczęły imprezować, obracać się w nieodpowiednim towarzystwie i wielokrotnie podejrzewano je o zaburzenia odżywiania. Gwiazdy wycofały się nieco ze światła jupiterów i teraz wiodą spokojne życie młodych milionerek.

Kiedy ich blask nieco osłabł, na scenę wkracza kolejne młode objawienie, które ma szasnę zdetronizować najpopularniejsze siostry w branży. Mowa o Chloe i Belli czyli The Royal Twins. 4-letnie  bliźniaczki za sprawą swojej mamy- dziennikarki Lucy Abir, stały się nowym objawieniem Instagrama i mają na swoim koncie już 80 milionów obserwatorów!

Mało tego! Dziewczynki zaczynają również swoją karierę aktorską i występują w wielu kampaniach reklamowych. Nic dziwnego, bowiem wyglądają naprawdę uroczo i pozują do zdjęć jak prawdziwe, małe gwiazdy!

W sieci pojawiają się jednak głosy krytyki. Czy dla 4-letnich dziewczynek stylizacje jakie proponuje ich mama nie są zbyt odważne i dorosłe? I czy warto zaczynać karierę w tak młodziutkim wieku?

Uważamy, że dopóki samym bliźniaczkom sprawia to prawdziwą frajdę i czują się dobrze, to taka forma zabawy i promocji jest zupełnie na miejscu. W końcu siostry Olsen też mogą podziękować za swój sukces rodzicom, którzy rozpoczęli ich karierę.

Czy Bella i Chloe powtórzą ich sukces? Trzymamy za nie kciuki i uważnie obserwujemy ich rozwój. A co Wy o nich myślicie? Słodkie, czy może przesadzone?

 

>>>

 

ZOBACZ TEŻ: Kim jest nowa dziewczyna Leonardo DiCaprio?

 

fot. Instagram/@theroyaltwins

Dodaj komentarz do galerii: Czy siostry Olsen zostaną zdetronizowane?

Czytaj także

Inne artykuły