Metamorfoza stylu Taylor Swift! Czy to naprawdę ta sama osoba?

Obecnie - niekwestionowana królowa stylu. A kiedyś?

Taylor to jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie. W Stanach Zjednoczonych jej płyty sprzedają się w rekordowych nakładach. Nic więc dziwnego, że wpływy piosenkarki, która zaczynała karierę od uwielbianego przez Amerykanów country, dotarły także do Europy. Przy tym, nie da się ukryć, że Swift zdobyła największą popularność, gdy skupiła się na popie. To właśnie artyści popowi bowiem zajmują zaszczytne miejsca na listach przebojów.

Nie będziemy jednak ocenić dziś kawałków Swift, ale za to skupimy się na jej stylu. Od dawna bowiem Taylor uważana jest za prawdziwą królową kobiecego, nieco eleganckiego, ale wciąż luźnego stylu. Jej zestawami inspirują się nastolatki na całym świecie. 

Taylor kocha klasykę, ale wie, jak ją nosić, aby efekt nie był nudny. Dlatego kroje rodem z lat 50. czy 60. ubarwia ciekawym, nowoczesnym patternem. Nosi bardzo kolorowe buty i dodatki, a także jest mistrzynią w noszeniu prostych rzeczy. Jak ona to robi? Niewątpliwie, wpływ na to ma także doskonała figura, którą może pochwalić się piosenkarka. Taylor często wspomina, że ćwiczy regularnie od wielu lat. Naszym zdaniem jej doskonałym trikiem są także jednokolorowe kreacje na czerwony dywan z bardzo nowatorskimi wycięciami. Dzięki temu Swift wygląda seksownie, ale wciąż przypomina klasyczną piękność ze Starego Hollywood. 

Czy jednak tak było zawsze? Jak się pewnie domyślacie - nie do końca... Kiedyś Swift nosiła burzę loków na głowie, typową dla piosenkarek country, a także inspirowała się kowbojskim stylem. Uwielbiała nosić poszarpane sukienki w zestawieniu z butami, które spokojnie nadawałby się na ranczo. To, co jednak się nie zmieniło, to właśnie jej miłość do sukienek! Z tą różnicą, że od pewnego czasu są to naprawdę kobiece fasony, które przyciągają uwagę każdego.

Zobaczcie, jak styl Swift zmienił się na przestrzeni lat. Jak oceniacie go teraz?

 

 

 

fot. FameFlynet

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Metamorfoza stylu Taylor Swift! Czy to naprawdę ta sama osoba?
Inne artykuły