Czego nie lubi w sobie Kendall Jenner?

Och, Kendall!

Cóż można jeszcze powiedzieć o Kendall Jenner? Że jest prawdziwym objawieniem minionego roku, jedną z najlepiej zarabiających modelek na świecie (Jenner zajmuje dokładnie 16. miejsce na liście), ikoną stylu, prawdziwą It-Girl i zapewne najbardziej lubianą członkinią klanu Kardashianek? To już wszyscy wiedzą! I choć Kardashianowie znani są ze zbytniego dzielenia się swoją prywatnością ze światem, wciąż istnieje kilka rzeczy, których o nich nie wiemy. Nie wierzmy bowiem telewizji i reality-show, których zadaniem jest przyciągnięcie widza, a nie pokazywanie prawdy.

My, osobiście, również z całej rodziny najbardziej cenimy Kendall, gdyż jako jedynej ze sławnych sióstr udało jej się zrobić faktyczną karierę w restrykcyjnej branży fashion. Mimo dość komercyjnej urody (Jenner jest po prostu naturalnie śliczna) podbiła ona serca największych światowych projektantów, takich jak choćby Karl Lagerfeld czy Marc Jacobs. Nic dziwnego, Kendall jest po prostu boska i wydaje się być całkowicie pozbawiona wad. Czy jednka ideały istnieją? My twierdzimy, że nie!

Czego więc nie lubi w sobie pozornie perfekcyjna panna Jenner? Jak się okazuje, Kendall uważa, że przy pierwszym poznaniu jest... zbyt nieśmiała! Jak twierdzi, wolałaby być nieco bardziej śmiała i zabawowa. 

Zaskoczone? Jak się okazuje, bycie Kardashianką nie oznacza wrodzonej pewności siebie. Poznajcie jeszcze kilka innych ciekawych szczegółów z jej codziennego życia...

 

Przeczytaj także: Ile ważny Kendall Jenner?

 

fot. instagram.com/kendalljenner

 

Dodaj komentarz do galerii: Czego nie lubi w sobie Kendall Jenner?

Czytaj także

Inne artykuły