Modelka po chemioterapii gwiazdą kampanii Urban Outfitters. Poznajcie Daynę Christison!

Dayna Christison udowadnia, że nawet tak groźna choroba nie może pokrzyżować jej planów i zniweczyć marzeń o zostaniu gwiazdą w świecie modelingu.

Gdy restrykcyjna branża fashion otwiera się na większą różnorodność, angażując transgenderowych modeli i dziewczyny w rozmiarze plus-size, naturalną koleją rzeczy jest wszechobecna zmiana myślenia. Coraz więcej topowych marek i projektantów przestaje ograniczać się do jednego, powszechnie akceptowanego, kanonu i otwiera swoje drzwi dla innych, wyjątkowych ludzi. Najlepszym dowodem na to jest ostatnia kampania Urban Outfitters z udziałem Dayny Christison, którą możemy podziwiać na stronie internetowej sklepu. Dayna ma obecnie 25 lat. Na ostatnim roku studiów wykryto u niej chorobę Hodgkina, która dotyka układu chłonnego. 

Dayna usłyszała z ust lekarzy straszną diagnozę - II stadium nowotworu. Jak się później okazało, jej choroba była znacznie bardziej zaawansowana. To jednak nie powstrzymało jej przed spełnianiem własnych marzeń o modelingu. Pomimo intensywnego leczenia - Dayna przechodziła chemioterapię co drugi tydzień - udało jej się osiagnąć pierwsze sukcesy. Najpierw znajomy projektant zamieścił jej zdjęcie w swoim portfolio. W niedługim czasie Christison udało się podpisać kontrakt z agencją modelek Major Models, wziąć udział w kilku kampaniach, a także przejść się po wybiegach podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody. 

Tym samym, dziewczyna ta, stała się prawdziwym źródłem inspiracji dla ludzi na całym świecie, którzy borykają się z poważnymi chorobami. Udowodniła, że nawet po tym jak wypadły jej włosy, dalej czuje się piękna i silna. Trzeba dalej żyć, nawet jeśli cierpi się na poważną chorobę. To nie jest koniec świata, dlatego trzeba walczyć, ile się dawłaśnie takie treści pragnie nam przekazać Dayna. I cóż, musimy przyznać, że to motto w stu procentach do nas przemawia! 

Zobaczcie kilka zdjęć z kampanii Urban Outfitters, a także obserwujcie Daynę na Instagramie!

fot. instagram.com/runnndmc

Dodaj komentarz do galerii: Modelka po chemioterapii gwiazdą kampanii Urban Outfitters. Poznajcie Daynę Christison!

Czytaj także

Inne artykuły