Ikony stylu podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody (zdjęcia prosto z ich Instagramów!)

Niektórym z was wydaje się, że to żadna sztuka stworzyć wyjątkowy zestaw, gdy ma się do dyspozycji najdroższe ubrania i dodatki z kolekcji światowych projektantów. My jednak jesteśmy przekonane, że nawet najdroższy look może wyglądać tandetnie, jeżeli nie ma się wyczucia stylu. Na szczęście tym bogatym kobietom wysmakowanego gustu zdecydowanie nie brakuje.

Stylistki, top modelki, redaktorki magazynów i bogate fashionistki tworzą grupę kobiet, które nieustannie nas inspirują swoimi stylizacjami. Jednak tylko garstka może poszczycić się przynależnością do elitarnej grupy ikon, które wyraźnie wyróżniają się na tle reszty. Mamy tu na myśli takie sławy, jak Alexa Chung, Elena Perminova, Emmanuelle Alt,  Anna Dello Russo, Oilivia Palermo, Anja Rubik, Miroslava Duma. Każda z tych pań może pochwalić się niepowtarzalnym stylem. Tym razem z ich Instagramów wybrałyśmy looki, które zaprezentowały podczas kończącego się już Nowojorskiego Tygodnia Mody. Kto was najbardziej oczarował swoimi stylizacjami - Elena Perminova w zwiewnej sukience od Chloe czy Anna Dello Russo w rockowej kurtce z kolekcji Diesel Black Gold?

P.S. Jeżeli interesujecie się najnowszymi trendami, koniecznie powinnyście śledzić ich Instagramy. Często to właśnie one jako pierwsze pokazują się w najnowszych projektach, które dostają od luksusowych domów mody. 

Zajrzyjcie do naszej galeri>>>

Dodaj komentarz do galerii: Ikony stylu podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody (zdjęcia prosto z ich Instagramów!)

Czytaj także

Inne artykuły