Najseksowniejsi modele z długimi włosami w branży! Masz swój typ?

Niegdyś długie włosy u mężczyzn zarezerwowane były jedynie dla członków rockowych i heavymetalowych zespołów. Szczególnie w latach 70. większość facetów starała się upodobnić do Roberta Planta, Ozzy`ego Osbourne`a czy Micka Jaggera. Dekadę później moda ta jednak powoli zaczęła zanikać. W latach 90. mężczyźni zaś coraz częściej decydowali się na krótkie cięcia, za sprawą zainteresowania rapem. Obecnie, dzięki rosnącej popularności tzw. `drwali`, trend ten znów powraca. Także do świata wielkiej mody.

Nie da się zaprzeczyć, że wciąż inspirujemy się stylem, jaki reprezentują muzycy. Dodatkowo jednak, obecne trendy dyktuje także branża fashion - wielcy kreatorzy, fotografowie i modele. Nie tak dawno świat oszalał na punkcie drwali, czyli mężczyzn z gęstym zarostem i bujnymi fryzurami. Facetów, którzy są zadbani, a przy tym mają w sobie wiele luzu i nonszalancji. Tendencja ta dotarła także do modeli, w kampaniach reklamowych i edytorialach coraz częściej udział biorą seksowni przystojniacy, którzy mogą pochwalić się nie tylko doskonałymi sylwetkami, ale także idealnie zadbanymi, długimi... włosami! Część z nich ma dość androgyniczne rysy, zaś reszta wyraźnie wpisuje się w lumberseksualny trend. 

Specjalnie dla was, chcąc umilić wam dzień, prezentujemy galerię pełną seksownych, długowłosych facetów, którzy obecnie robią karierę w świecie mody! Od Argentyńczyka Maximiliana Patane, poprzez Bena Dahlhausa, znanego z kampanii zegarków, aż po rudowłosego Johnny`ego Harringtona! Który z nich podoba wam się najbardziej? >>>

 

1. Maximiliano Patane

 

 

a. m. 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Najseksowniejsi modele z długimi włosami w branży! Masz swój typ?
Inne artykuły