Które gwiazdy zaliczyły debiut na czerwonym dywanie już jako dzieci?

Niektóre dobrze znane gwiazdy brylują w branży dłużej, niż mogłoby nam się wydawać. Kto zaliczył swój debiut na czerwonym dywanie jako małe dziecko? Odpowiedź znajdziecie w naszej galerii. Gwarantujemy, że tych zdjęć nigdy wcześniej nie widziałyście!

Na pewno wszystkie widziałyście Zaklinacza koni z udziałem młodziutkiej Scarlett Johansson. Nie zdziwi więc was jej obecność w naszej galerii. Scarlett rozpoczęła bowiem swoją karierę bardzo wcześnie i śmiało można powiedzieć, że do dzisiaj nie zwolniła tempa. 

Długą drogę na szczyt przeszła także Miley Cyrus. Zaczynała jako odtwórczyni głównej roli w serialu dla nastolatek, pt. Hannah Montana. Teraz zaś Cyrus za wszelką cenę stara się zerwać z wizerunkiem grzecznej piosenkarki i idolki nastolatek, umieszczając w Sieci rozbierane zdjęcia i prowokując na scenie.

Zaś w przypadku Drew Barrymore sława w młodym wieku niemalże skończyła się tragedią. Młoda aktorka miała zaledwie 13 lat, gdy uzależniła się od alkoholu i narkotyków. Udało jej się jednak pokonać nałóg i powrócić do aktorstwa. 

Wielu współczesnych celebrytów znalazło się na czerwonym dywanie dzięki swoim sławnym rodzicom. Mowa choćby o siostrach Jenner, Zoe Kravitz czy Angelinie Jolie. Obecnie, nie potrzebują one już jednak pomocy ze strony rodziny. Sama znajdują się na szczycie!

Zobaczcie, które gwiazdy zaliczyły swój debiut na czerwonym dywanie w bardzo młodym wieku>>>

a. m. 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Które gwiazdy zaliczyły debiut na czerwonym dywanie już jako dzieci?
Inne artykuły