9 pomysłów na drugą randkę, duuużo lepszych niż restauracja czy kino

Dobra zabawa gwarantowana!

Pierwsza randka za wami. Obydwoje spędziliście miło czas i macie ochotę na kolejne spotkanie. Tylko... gdzie ono powinno się właściwie odbyć? Restauracja? Banał. Znowu kino? Zieeew. Ale ciekawszych pomysłów brak. Spokojnie! W końcu od czego macie nas?! Oto 9 niebanalnych pomysłów na drugą randkę. Zebrałyśmy je, biorąc pod uwagę wszystkie wytyczne. Bo druga randka to jeszcze za wcześnie, by zaprosić go do domu...

 

#1 Wypad na rolki

Nie umiesz na nich jeździć? Jeszcze lepiej! Dasz mu szansę się wykazać i z pewnością obydwoje nie będziecie mogli przestać się śmiać! A śmiech to najlepszy lek na stres.

#2 Wyjazd pod namiot/do domku

Na namiot jest już może nieco za zimno, ale wciąz możecie wybrać się we dwoje za miasto. Weekend w domku z kominkiem w ustronnym miejscu, na łonie natury? Picie wina, oglądanie filmu i radość z przebywania w swoim własnym towarzystwie? Brzmi wspaniale, prawda? Możecie także dodatkowo urozmaicić swój romantyczny wyjazd, zabierając ze sobą malutki projektor, dzięki któremu kultowe filmowe produkcje obejrzyjcie na ścianie, a nawet na... suficie! 

 

#3 Wycieczka do ogrodu botanicznego

Park jest przereklamowany, ale wycieczka do ogrodu botanicznego ani trochę. Nie dość, że spędzicie czas w pięknych okolicznościach przyrody, to jeszcze dowiecie sie wielu ciekawych rzeczy o mało znanych gatunkach roślin.

 

>>>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. Unsplash

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: 9 pomysłów na drugą randkę, duuużo lepszych niż restauracja czy kino
Inne artykuły