Planujesz pierwszy wyjazd z przyjaciółką? Najpierw zastanów się nad TYM!

Nadal chcesz jechać?

Bilety kupione, hotel zarezerwowany! To już pewne: przed tobą pierwszy wyjazd z przyjaciółką. Jesteś cała podekscytowana, non stop wymieniacie się planami. Czytasz poradniki dotyczące tego jak się spakować i co zabrać. Kupiłaś już kostium kąpielowy i olejek do opalania. Cieszymy się razem z tobą, ale zanim zamkniesz walizkę, zastanów się czy te wakacje w ogóle mają szansę być udane. Jesteśmy pewne, że kilku - istotnych- rzeczy kompletnie nie wzięłaś pod uwagę.

 

1. Spanie

Będziecie ze sobą 24 godziny na dobę. Także w nocy. Pytanie tylko czy pod tym pojęciem rozumiecie to samo. Być może twoja przyjaciółka kładzie się spać kiedy ty dopiero zaczynasz wieczór. A może ma zwyczaj czytać do czwartej nad ranem? Albo jeszcze gorzej... chrapie?! Powinnyście ten temat przegadać. To nie żarty!

 

 2. Pieniądze

Ustalcie też w jaki sposób będziecie się rozliczać. Czy każda zamierza płacić za siebie, czy dzielicie wszystkie wydatki na pół. Unikniecie w ten sposób przykrych nieporozumień. A kłótnia na wakacjach we dwójkę to najgorsza rzecz, jaka może się przytrafić! Nie ma nikogo innego z kim mogłabyś porozmawiać.

 

 

 

 

 

fot. Pinterest

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Planujesz pierwszy wyjazd z przyjaciółką? Najpierw zastanów się nad TYM!
Inne artykuły