Mężczyzna za pomocą komiksu pokazał swoją codzienną, małżeńską rzeczywistość!

Z przymrużeniem oka, ale jednak prawdziwe!

W myśl zasady, że największą inspiracją jest życie, artysta Yehuda Adi Devir stworzył serię grafik, ilustrujących jego codzienne życie z ukochaną małżonką. Pochodzący z Tel Avivu grafik w rozkoszny sposób zaprezentował nawyki swojej żony, Mayi, a także ich codzienne przygody.

Jak wiadomo, bycie w stałym związku wcale nie jest takie proste, jednak uczucie i bliskość drugiej osoby w pełni wynagradzają pewne... 'niedogodności'. Yehuda ukazał je w bardzo błyskotliwy i zabawny sposób. Prześmiewczo potraktował niemożność swojej żony do utrzymania porządku, fakt, że w ich domu to ona jest złotą rączką,  a także że jak większość kobiet nigdy nie jest gotowa do wyjścia na czas. Przy tym, z pełnym dystansem ilustrator pokazał, że ma kompleksy na obrazku, z którego wynika, że wstydził się rozebrać na plaży. Nie bał się również przyznać, że dotyk dłoni jego żony i tzw. drapanie, działa na niego kojąco. 

Specjalnie dla nas wybrałyśmy kilka naszych ulubionych scenek z życia! Najbardziej przypadła nam do gustu ilustracja, na której Yehuda napisał: nienawidzę zimy, w odniesieniu do tego, że to właśnie w tę porę roku jego żona, jak i zdecydowana większość kobiet, zapomina o regularnej depilacji...

 

6 pytań, które powinnaś sobie zadać zanim, zdecydujesz się na małżeństwo!

 

 

 

- Gorący prysznic!

 

- Jeszcze tylko pięć minut, masz taką ciepłą skórę! - Kochanie, muszę iść do pracy!

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Mężczyzna za pomocą komiksu pokazał swoją codzienną, małżeńską rzeczywistość!
Inne artykuły