Marzysz o ślubie? Oto 6 rzeczy, których faceci szukają u swojej przyszłej żony

Masz je? Gratulujemy!!!

To, jak ma wyglądać twoja suknia ślubna wiesz od podstawówki. Masz za sobą już kilka związków, w tym te poważne, ale ciągle nie możesz dostrzec na swoim palacu zaręczynowego pierścionka.  Zastanawiasz się więc dlaczego. Już nie musisz, bo sprawa jest prostsza niż myslałaś. Faceci u każdej dziewczyny, z którą są, szukają pewnych konkretnych cech charakteru. I jeśli ich w nie znajdują, to... szukają dalej (niestety, najczęściej u innej osoby). Dopiero kiedy je znajdą, są  więcej niż pewni, że... spotkali swoją przyszłą żonę!

 

>>>3 NIEOCZYWISTE znaki świadczące o tym, że on cię NIE chce!

 

1. Oryginalność

Musisz być inna niż wszystkie, musisz czymś się wyróżniać. Ale uwaga, to dotyczy nie tylko wyglądu. Faceci cenią w nas także charakterystyczne poczucie humoru, nieszablonowy sposób myślenia, a nawet nasz autorski sposób wypowiadania się. Nie kochać cię, to jak nie  odczuwać głodu - nie da się! Po usłyszeniu tego właśnie zdania od swojej dziewczyny, nasz kolega uświadomił sobie, że czeka go nie lada wyzwanie - wybranie zaręczynowego pierścionka!

 

 

2. Kompatybilność

Jeśli mężczyzna nie jest pewien, że masz taki sam światopogląd, podobne oczekiwania wobec życia intymnego i identycznie rozumiesz co znaczy: `być w związku`, na pewno w jubilerskim sklepie niczego dla ciebie nie szuka.

 

 

 

 

 

fot. Pinterest

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Marzysz o ślubie? Oto 6 rzeczy, których faceci szukają u swojej przyszłej żony
Inne artykuły