Są już kultowe. 7 rzeczy z IKEI, które kochamy najbardziej! (Na pewno też je macie!)

Prawdziwe fashionistki nie wyobrażają sobie bez nich życia!

Choć odwiedziłyśmy ją już setki razy, i tak na przed każdą kolejną wycieczką (słowo bynajmniej nie jest przypadkowe!) do IKEI czujemy wyraźną ekscytację. Nieważne, że mamy do kupienia jedną konkretną rzecz. I tak przejdziemy przez cały sklep i wsadzimy do żółtej lub niebieskiej torby przynajmniej 5 innych. Pobyt w IKEI obowiązkowo musi być uwieńczony obiadem - wyobrażacie sobie być w `szwedzkim sklepie meblowym` i nie zjeść klopsików? My też nie.

Asortyment IKEI jest doceniany na całym świecie - pomimo tego, że za dobrym designem nie kryje się dobra jakość. Meble i dodatki z logo IKEI szybko ulokowały się w naszych domach. Są praktyczne, łatwe w skręceniu i cieszą oko. Za co jeszcze je kochamy? Za dobrą cenę. Ograniczając się tylko do tego jednego sklepu można urządzić naprawdę modne i stylowe pomieszczenie. Zresztą same doskonale wiecie w czym tkwi czar rzeczy z IKEI. One po prostu mają to coś!

 

Serie się nie zmieniają, kolekcje także, ale są takie produkty, które zyskały już status kultowych. Widzicie je w tle vlogów na YouTube i... z pewnością macie je u siebie w pokojach! Poznajcie listę 7 absolutnych bestsellerów.

 

 

>>>Zapomnijcie o minimalizmie, poznajcie wnętrzarski trend, który kochają fashionistki

 

 

 

 

1. Wieszak na ubrania

RIGGA/MULIG

Zastąpiły nam tradycyjne, zamykane szafy. Dzięki nim możemy cały czas podziwiać nasze ulubione ubrania!

 

 

 

 

fot. Pinterest

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Są już kultowe. 7 rzeczy z IKEI, które kochamy najbardziej! (Na pewno też je macie!)
Inne artykuły