Ten dziwny trik zupełnie zmieni sposób, w jaki wychodzisz na zdjęciach!

Drobna zmiana, a robi ogromną różnicę!

Przyznajmy to szczerze - zdjęcia potrafią być koszmarem. O ile, fotka w stylu selfie potrafi dać nam wiele satysfakcji i utwierdzić w przekonaniu, że dziś prezentujemy się bardzo dobrze, o tyle ujęcie wykonane przez osobę postronną... często psuje nam humor! I zastanawiamy się nawet, jakim cudem powstaje taka diametralna różnica pomiędzy dwoma ujęciami. 

Otóż, obiektyw często dodaje kilogramów. To pierwsza istotna kwestia. Druga zaś jest taka, że zdjęcie wykonane pod nieodpowiednim kątem po prostu wygląda źle. Każda z nas ma bowiem swój lepszy i gorszy profil. Ponadto, wystarczy zgarbiona sylwetka, aby fotografia była zupełnie nieudana. Dlatego nie warto się przejmować, jeżeli zdjęcie nie do końca nam odpowiada - to zdarza się najlepszym! 

Jeśli jednak zależy ci na tym, aby mimo wszystko wychodzić nieco bardziej satysfakcjonująco, powinnaś wyrobić w sobie pewne nawyki. Może wybierasz się właśnie na wakacje i zależy ci na obszernej fotorelacji? O skutecznych trikach pisałyśmy całkiem niedawno - koniecznie do nich wróć, a także przeczytaj o jednej, bardzo drobnej wskazówce, z której korzysta nawet sama Kendall Jenner!

 

>>>

 

fot. instagram.com/kendalljenner 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Ten dziwny trik zupełnie zmieni sposób, w jaki wychodzisz na zdjęciach!
Inne artykuły