Dlaczego niektóre dziewczyny ZAWSZE są uśmiechnięte i szczęśliwe? Oto 7 trików, które stosują!

Jak one to robią? Właśnie tak:

Na pewno macie w swoim towarzystwie przynajmniej jedną taką dziewczynę. Która ZAWSZE, bez względu na okoliczności, jest wesoła, uśmiechnięta i tryska pozytywną energią. Nawet wtedy, gdy ma jakieś kłopoty. Patrzycie na jej szczęście i zastanawiacie się: jak ona to robi?! Przecież nie można być codziennie w dobrych humorze. Życie przynosi nam zmartwienia. Zamiast je podziwiać (ale także im zazdrościć), skorzystajcie z ich sprawdzonych - i ewidentnie skutecznych - sposobów!

 

1. Nagradzaj się

Za każdym razem, gdy coś ci się uda, spraw sobie nagrodę. Dzięki temu podkreślisz swoje powodzenie i uwierzysz we własne możliwości! Pamiętaj, że nagrodą jest nie tylko jakaś rzecz materialna. Wyjście do restauracji, muzeum, na koncert - to także są formy.

 

2. Ćwicz regularnie

Aktywność fizyczna wyzwala endorfiny, czyli coś, co potocznie nazywane jest hormonem szczęścia. Bardzo ważna jest także regularność - lepiej jest ćwiczyć krócej, ale kilka razy w tygodniu. Na trening poświęć chociaż 15 minut dziennie.

 

 

 

 

 

fot. Pinterest

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Dlaczego niektóre dziewczyny ZAWSZE są uśmiechnięte i szczęśliwe? Oto 7 trików, które stosują!
Inne artykuły