Urządzasz sypialnię w stylu Pinteresta? Oto 6 błędów, które prawdopodobnie popełniasz

I przez nie nie osiągasz efektu, o który chodzi.

Każdego dnia znajdujemy  na Pintereście tysiące wnętrzarskich ispiracji. Z podziwem oglądamy te wszystkie magiczne lofty i apartamenty, a z każdym kolejnym wejściem coraz bardziej marzy nam się, by mieszkać w równie klimatycznym pokoju. Ale zanim wybierzecie się do meblowego, przeczytajcie ten artykuł. Chcemy was przestrzec przed nagminnie popełnianymi błędami w aranżacji sypialni.

 

>>>Porządki w szafie? O tym triku nie pomyślałaś nigdy!

 

1. Zbyt jaskrawa narzuta

Co charakteryzuje Pinterestowe wnętrza? Minimalizm, harmonia, spokój. Duże powierzchnie ( w tym właśnie pled na łóżko) utrzymuj z jednobarwnych, neutralnych kolorach. Unikaj dużych, krzykliwych wzorów. Tak, ta kapa w turecki motyw jest ładna, ale po zestawieniu z pozostałymi akcesoriami, całość wypadnie zbyt pstrokato.

 

2. Zbyt droga rama łóżka

Nie pakuj niepotrzebnie pieniędzy w ramę - przy odrobinie wysiłku (po prostu poświęć na to czas) znajdziesz efektowną ramę i nie zapłacisz za nią dużo. Wystarczy kilka wizyt na stronach z aukcjami internetowymi. Jeżeli masz większy budżet - nadwyżkę ulokuj w materacu. Dobrej jakości posłuży ci na wiele lat i zapewni najwyższy komfort - także  w ciągu dnia, bo skutki niewyspania odczuwamy właśnie następnego dnia.

 

 

 

 

 

fot. Pinterest

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Urządzasz sypialnię w stylu Pinteresta? Oto 6 błędów, które prawdopodobnie popełniasz
Inne artykuły