Jakie błędy w kółko popełniają mężczyźni?

Dlaczego oni nie potrafią wyciągać żadnych wniosków? To irytujące!

Faceci mają swoje lepsze i gorsze momenty. Nie znosimy na przykład, kiedy zapominają o ważnych datach, takich jak rocznica ślubu czy nasze urodziny, ale za to dokładnie pamiętają, kiedy umówili się z kumplami na piwo. Doprowadzają nas do szewskiej pasji, gdy nie opuszczają deski klozetowej po skorzystaniu z ubikacji. Grają nam na nerwach, gdy prosimy ich dziesięć razy o wyniesienie śmieci, a worek i tak zalega pod szafką kuchenną.

Mimo to świat bez nich byłby po prostu nudny. Kto przytulałby nas w nocy, gdyby nie oni? Kto odprowadzałby nas po spotkaniu do domu, żebyśmy czuły się bezpiecznie? Kto by nas rozśmieszał w chwilach największej chandry? Mężczyźni potrafią być naprawdę kochani i dlatego jesteśmy w stanie im wybaczyć kilka błędów, które popełniają… w kółko.

O jakich przewinieniach mowa? Na pewno znacie je z autopsji. Doprowadzają was do szału, prawda?

Polecamy także: Jaka TWARZ podoba się facetom?

GRZECH 1: Przeglądanie telefonu na randce

Jesteście ze sobą od dłuższego czasu, może nawet od kilku lat, ale nie oznacza to, że wasz mężczyzna może was ignorować na randce. Niestety często tak właśnie się dzieje. Zamiast trzymać nas za rękę, głęboko patrzeć nam w oczy i wyznawać miłość, on woli bawić się telefonem. Wrrr. Irytujące!

GRZECH 2: Pracoholizm

Zdarza mu się pracować ponad siły, mimo że prosiłaś ukochanego, by trochę przystopował? Doskonale cię rozumiemy. Późne powroty z pracy, narzekanie na przemęczenie, sprawdzanie maili tuż przed pójściem spać, a także brak asertywności względem wymagającego szefa potrafią naprawdę odbić się na związku.

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Jakie błędy w kółko popełniają mężczyźni?
Inne artykuły