Czy powinniście iść na drugą randkę?

Można to ocenić w bardzo łatwy sposób.

Pierwsza randka to spore przeżycie. Czasami sprawa jest prosta - trafiasz na spotkanie z facetem, który kompletnie do ciebie nie pasuje. Czujecie to oboje, dlatego nawet nie silicie się na uprzejmości i propozycje drugiego spotkania. Innym razem zaś zdarza się, że od razu pojawia się chemia. Wtedy też sprawa jest dość oczywista. 

Co jednak spotyka nas najczęściej? NIEPEWNOŚĆ. Nie wiesz, czy powinniście spotkać się ponownie? Istnieje kilka czynników, które powinnaś wziąż pod uwagę, gdy usłyszysz: zobaczymy się jeszcze raz? 

 

1. Czy się dobrze bawiłaś

Pierwsze spotkania bywają stresujące. Do tego stopnia, że ty lub twój partner nie potraficie się rozluźnić, a co za tym idzie - być sobą. Tak więc pierwsze wrażenie może być mylne. Jeśli jednak było nieco niezręcznie, ale również zabawnie - możesz dać temu facetowi kolejną szansę. Nie ma znaczenia tak naprawdę, czy ten mężczyzna dobrze wyglądałby na papierze. Liczy się wyłącznie twoje samopoczucie na pierwszym spotkaniu. Dużo się smiałaś? Straciłaś poczucie czasu? Jeśli tak, daj temu szansę!

>>>

 

fot. iStock

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Czy powinniście iść na drugą randkę?
Inne artykuły