7 rzeczy, które robią faceci, gdy nie patrzymy

Znosimy cenzurę. (...) Ostrzegałyśmy!!!

My, dziewczyny mamy zestaw takich czynności, które uskuteczniamy tylko w jednym momencie. Kiedy jesteśmy same i nie mamy żadnych świadków. To wtedy malujemy się i robimy sobie selfie-sesję, z ktorej później wybierzemy jedno zdjęcie. Takie, za które zgarniemy minimum kilkadziesiąt lajków na Instagramie. Jeśli myślałyście, że te wszystkie pięknotki wrzucają te fotki spontanicznie, to przepraszamy, że właśnie zburzyłyśmy wam ideę idealnego świata. Ale, ale... bądźmy szczere. Kiedy nikt nie patrzy, robimy też inne, mniej estetyczne rzeczy. Jednak nie tylko my mamy powody do poczucia żenady. Faceci także dorobili się własnej listy wstydliwych aktywności...

 

1. Sprawdzają jak wyglądają

Przy nas unikają luster, ale kiedy są sami, zawsze upewniają się czy dobrze wyglądają. Oni też stresują się tym czy nie mają między zębami pietruszki albo pomidorowego sosu pod nosem. Obserwują też zarost i fryzurę. Tej ostatniej poświęcają więcej czasu - testują różne style uczesania, bo chcą wiedzieć, w którym prezentują się najkorzystniej.

 

2. Czyszczą nos

Hmmm... jakby to jakoś ładnie powiedzieć....?.... Najgorsze jest to, że do osiągnięcia celu korzystają ze... swoich palców! Ohyda!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. iStock

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: 7 rzeczy, które robią faceci, gdy nie patrzymy
Inne artykuły