Dzięki tym 10 pytaniom już na pierwszej randce będziesz wiedziała czy to TEN!

Z pozoru są bardzo proste i niewinne, ale właśnie dzięki temu ON nie zorientuje się, że prowadzisz śledztwo! Słuchaj uważnie, bo odpowiedzi będą równie niepozorne. Dowiedz się, jak i co wyczytać między wierszami. Pierwsza randka mocno nas stresuje, dlatego warto zawczasu przygotować sobie listę tematów i pytań, które rozluźnią napiętą atmosferę, nie dopuszczą do krępującej ciszy i dadzą ci pełny obraz jego osoby. Już na pierwszej randce będziesz wiedziała o nim dużo więcej, niż... on sam ci powie! Jak to działa? Przekonaj się sama! Oto lista 10 pytań, które koniecznie musisz mu zadać.

1. Najdziwniejsza praca, jaką wykonywałeś to...?

Mało kto swoje pierwsze pieniądze zarabia dzięki pracy, która jest związana z zainteresowaniami. Usamodzielnianie się od rodziców zaczynamy od wykonywania prostych zawodów. Weekendowe dorabianie daje nam niezależność. Większość z nas w tym okresie jeszcze się uczy, i nie może w pełni oddać się karierze. Rozpoczynamy ją jako sprzedawcy, hostessy, opiekunowie czy animatorzy. Po latach wspomina się to z łezką w oku. Mój kolega swoje pierwsze pieniądze zarobił dzięki sprzedaży choinek przed Bożym Narodzeniem - teraz jest informatykiem w dużej korporacji i robi doktorat. Z kolei ja rozdawałam na stacji benzynowej mokre chusteczki do wycierania kokpitu. Dlaczego warto spytać na randce o pierwszą pracę? Dzięki temu dowiesz się kiedy facet, z którym się spotykasz, postanowił się usamodzielnić od rodziców i jakich zawodów się podejmował. To pozwoli ci ocenić jego życiową postawę - czy jest zorganizowany, samodzielny itp.

 

2. Jakie kraje/kontynenty odwiedziłeś?

Zorientujesz się czy masz do czynienia z osobą ciekawą świata, aktywną i przedsiębiorczą czy raczej kimś kto nie lubi wychodzić poza strefę własnego komfortu. To drugie rzadko kiedy zwiastuje coś dobrego...

 

 

>>>CZYTAJ TAKŻE:

>>>Jak przetrwać randkę z nieśmiałym facetem?

 

 

 

 

 

 

fot. iStock

Dodaj komentarz do galerii: Dzięki tym 10 pytaniom już na pierwszej randce będziesz wiedziała czy to TEN!

Czytaj także

Inne artykuły