Chcesz schudnąć do ślubu? Musisz więc...

Każda z nas tego dnia pragnie wyglądać piękniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Byle tylko wyglądać szczupło tego dnia - zazwyczaj właśnie to zdanie powtarzamy sobie przed ślubem. Czy słusznie? Niestety nie. Takiego myślenia warto się wyzbyć! Najważniejsze jest przecież zdrowie (i to w kontekście długoterminowym), a nie restrykcyjna, wycieńczająca dieta służąca jedynie temu, aby wskazówka na wadze znacząco spadła. Dlatego jeśli chcesz stracić na wadze, droga wolna, ale rób to z głową! I przede wszystkim, miej na uwadze swoje życie także po ślubie. Czy po weselu zamierzasz znów powrócić do niezdrowych nawyków? Nie warto! Uwierz, że na lepsze wyjdzie ci skupienie się na zdrowym stylu życia i wprowadzenie odpowiednich typów zachowań do swojej codzienności. 

Szczególnie że realizują te postanowienia, i tak na pewno stracisz na wadze! I to bez przesadnych wyrzeczeń. Najważniejsze jest skupienie się na sobie, swoim zdrowiu, swoim organizmie. Co więc powinnaś zrobić, aby czuć się lekko i wspaniale w dniu ślubu, a także później? 

 

 

1. Pij wodę

Skończ z napojami gazowanymi raz na zawsze. To puste kalorie i mnóstwo szkodliwego cukru. Naucz się pić wodę. Jeśli nie możesz się przekonać, dorzuć do szklanki plasterek cytryny, ogórka czy limonki. Możesz także dodać owoce leśne - już niedługo będziesz mogła kupić świeżutkie w każdym sklepie.

>>>
fot. iStock 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Chcesz schudnąć do ślubu? Musisz więc...
Inne artykuły