Naukowcy mówią: TA liczba seksualnych partnerów czyni nas najszczęśliwszymi!

Ilość partnerów ma duże znaczenie.

Im więcej partnerów seksualnych, tym więcej zabawy. Korzystaj, póki możesz. Musisz spróbować wielu opcji, zanim trafisz na tę odpowiednią. 

Na pewno kiedyś usłyszałaś któreś z tych zdań lub nawet je wszystkie. A jeśli nie osobiście, usłyszałaś je, oglądając Seks w wielkim mieście. Główne bohaterki, Carrie, Charlotte, Miranda i Samantha w ciągu sześciu sezonów miały łącznie 95 partnerów (nie policzyłyśmy tego same! Udało nam się znaleźć tę informację w czeluściach Internetu). Oczywiście, to tylko fikcja. Mimo to, wiele kobiet, szczególnie w latach 90. identyfikowała się z postaciami. Kobiety pragnęły być bardziej wyzwolone. Miały dość krytyki i poczucia, że w sferze seksualnej to facetom wolno więcej. Właściwie, do dzisiaj pewne stereotypy są powtarzane. Kluczowe pytanie, które nas nurtuje, odbiega jednak nieco od powyższych rozważań. Zastanawiamy się bowiem, czy duża ilość partnerów seksualnych rzeczywiście sprawia, że łatwiej znaleźć prawdziwą miłość? Czy bogate doświadczenie sprawia, że bardziej kierujemy się rozumem i z całą ostrością dostrzegamy, gdy ktoś do nas nie pasuje? 

Czy może ta liczba nie ma żadnego znaczenia? Jak to właściwie jest? Naukowcy postanowili to sprawdzić i doszli do dość zaskakujących wniosków. 

 

8 rzeczy, które zbliżają do siebie partnerów bardziej niż seks!

 

>>

fot. iStock

 

 
Dodaj komentarz do galerii: Naukowcy mówią: TA liczba seksualnych partnerów czyni nas najszczęśliwszymi!

Czytaj także

Inne artykuły