Co faceci powinni natychmiast przestać publikować w social mediach?

Sami robią sobie wstyd.

Ach, ci faceci. Różnie to z nimi bywa. Weźmy na przykład stereotypy, które nie są dla nich zbyt łaskawe. O przedstawicielach płci brzydkiej mówi się, że są skupieni na sobie, egoistyczni, narcystyczni, a przy tym niedowartościowani! Brzmi okropnie, prawda? Rzeczywistość nie jest jednak taka koszmarna. Mimo to, trzeba przyznać, że pewne wady są dość widoczne choćby w... social mediach. Zwykle skupiamy się bowiem na kobietach - to właśnie kobiety dbają o filtry, doskonałe selfie czy udaną kompozycję na zdjęciu. Faceci, jako że są facetami, powinni prowadzić Instagram od niechcenia.  Fotka ukochanej czy kumpli lub krótka relacja z wakacji są jak najbardziej pożądane. Jakie ujęcia zaś uznawane są za przesadę? Osobiście przyznajemy, że dziwią nas i wprawiają w lekkie zakłopotanie... męskie selfie. Od razu oczyma wyobraźni widzimy danego użytkownika, pozującego w zaciszu własnego pokoju do kilkudziesięciu takich samych ujęć. Przyznajcie, że to wydaje się jakoś... mało męskie. 

Jakie jeszcze treści w mediach społecznościowych sprawiają, że oceniamy faceta w kategoriach dziwaka i narcyza? Sprawdźcie! Zgadzacie się z tym wyborem czy wręcz przeciwnie?

 

1. Zdjęcia z siłowni

Zdjęcie napiętych mięśni przyprawia nas o palpitację serca. I to nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Zamieszczanie takich fotografii ma jeden cel - przyciąganie płci pięknej. Nas jednak zdecydowanie takie ujecia odtrącają. To dobrze, że facet o siebie dba! NIe musi jednak chwalić się efektami przed całym światem. To dziecinne.

>>>
 

 

fot. www.instagram.com/duluc_isonfire

Dodaj komentarz do galerii: Co faceci powinni natychmiast przestać publikować w social mediach?

Czytaj także

Inne artykuły