4 sygnały, że spotykasz się z mężczyzną, a nie z... chłopcem!

Bo to zasadnicza różnica.

Podobno kobiety szybciej dojrzewają emocjonalnie. Tak twierdzą naukowcy, opinia publiczna czy specjaliści od problemów związkowych. W języku angielskim istnieje sformułowanie: Timing is everything, które często odnosi się do sfery damsko-męskiej. Można rozumieć to na wiele sposobów. Według nas, czas jest tak istotny w miłości, ponieważ wpływa na dojrzałość emocjonalną lub jej brak. Jeśli partnerzy są na tym samym etapie, prawdopodobnie pragną tego samego - normalnego związku. Jednak założenie, że kobiety szybciej nabierają przekonania o tym, że pragną być w dojrzałej relacji, jest dość krzywdzące. Wynika bowiem z niego, że w tej kwestii faceci nie są w stanie nam dorównać.

ALE aż tak źle nie jest! Bo choć mężczyźni z reguły później dorastają do pewnych rzeczy, i na nich w końcu przychodzi czas. Co wcale nie oznacza, że powinnaś czekać, aż potencjalny partner zechce związać się z tobą na stałe. Absolutnie. Po tej planecie chodzi całe mnóstwo mężczyzn, którzy już dojrzeli i porzucili swoją chłopięcą naturę. I po prostu na takiego musisz trafić, w międzyczasie unikając typów, którzy przejawiają coś zgoła odwrotnego.

Przejdźmy więc do konkretów - jak rozpoznać, że ten facet jest już mężczyzna, a nie jedynie chłopcem, niezdolnym do prawdziwych uczuć?

 Podpowiadamy!

 

 

Czy jesteś DESPERATKĄ?

 

 

 

fot. iStock

Dodaj komentarz do galerii: 4 sygnały, że spotykasz się z mężczyzną, a nie z... chłopcem!

Czytaj także

Inne artykuły