Szczęśliwe pary zdradzają co robią, że nigdy nie kłócą się o pieniądze i nigdy im ich nie brakuje!

'Oszczędzanie przez wydawanie'? Owszem, niektóre metody są nieco kontrowersyjne, ale najważniejsze, że działają!

Czy widziałyście kiedykolwiek szczęśliwą parę, która boryka się z kłopotami finansowymi? Też was zawsze zastanawia na czym polega ta zależność? Poznajcie 6 młodych par, które zdradzają, w jaki sposób wydają pieniądze, że nigdy im ich nie brakuje!

 

 

1.

U nas jest tak, że zawsze, ale to zawsze konsultujemy ze sobą nawet najmniejszy wydatek. Co ciekawe, nawet wtedy, gdy któreś z nas chce sobie kupić coś stylko dla siebie - np. Kasia - sukienkę, albo ja jakąś książkę - i to z 'własnej' puli. Dzięki temu szybko wyczuliśmy jak każde z  nas podchodzi do wydawania zarobionych pieniędzy.

Kasia i Michał

 

2.

Od początku naszego związku rozmawialiśmy o tym na jakim poziomie życia chcielibyśmy żyć i co musimy zrobić, aby do takiego dojść. Założyliśmy, że chcemy mieszkać w centrum miasta i mieć przynajmniej jeden samochód, a dziecko posłać do prywatnej szkoły.  Wiedzieliśmy, że takie życie będzie kosztowne, ale był to nasz świadomy wybór, szczegółowo omówiony już na samym początku.

Ola i Janek

 

 

 

 

 

fot. iStock

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Szczęśliwe pary zdradzają co robią, że nigdy nie kłócą się o pieniądze i nigdy im ich nie brakuje!
Inne artykuły