Czy wasz związek skończy się rozstaniem? Oto 7 sygnałów!

Te znaki są ewidentne, więc jeśli któryś z nich dotyczy waszej relacji, poważnie ją przemyślcie. Nie ma sensu trwać w związku bez przyszłości.

Nieważne jak długo już ze sobą jesteście. Nieważne, że macie za sobą mnóstwo szczęśliwych chwil i planujecie wspólną przyszłość. Jeśli w waszym związku dochodzi do sytuacji, o których zaraz wam powiemy,  najprawdopodobniej wcześniej czy później, rozstaniecie się. I wbrew pozorom, nie będzie to smutny scenariusz - jeśli dwie osoby do siebie nie pasują, nie ma sensu na siłę trwać ze sobą. Po czym poznać, że facet, z którym jesteś, wcale nie będzie tym jedynym, nawet jeśli teraz jesteś tego więcej niż pewna?

 

1. Nie przepadacie za swoimi rodzinami

Kochacie się bez pamięci, ale ty nie trawisz jego taty, a on nie odzywa się do twojej siostry? W takiej atmosferze bardzo trudno będzie wam wytrzymać na dłuższą metę. Wyobraź sobie te wszystkie święta, wigilie, rodzinne obiady i imieniny. To, że teraz wydaje wam się to nieistotne, z biegiem czasu stanie się nie do zniesienia.

 

2. Wasza relacja nie opiera się na emocjach

Waszą relację scala głównie fizyczność? Żeby nie wiem jak cudownie układało wam się w łóżku, bez więzi emocjonalnej nie stworzycie razem przyszłości. To po prostu niemożliwe.

 

 

 

 

 

 

fot. iStock

Dodaj komentarz do galerii: Czy wasz związek skończy się rozstaniem? Oto 7 sygnałów!

Czytaj także

Inne artykuły