Jaki typ selfie powinnaś sobie robić, jeśli chcesz wychodzić tak dobrze jak blogerki?

Zapomnij o 'dzióbkach' i fotkach w lustrze.

Selfie. Takie zdjęcie nie dziwi już nikogo i przestało być uznawane za żenadę. Naprawdę, coraz częściej można spotkać na ulicy przypadkowych ludzi w wieku naszych rodziców (a nawet dziadków!), którzy robią zdjęcie siebie samych. Mistrzyniami selfie są oczywiście blogerki, które rozpropagowały tę modę. Od czasu, kiedy do internetu trafiły pierwsze takie zdjęcia minęło już kilka ładnych lat. Na tej przestrzeni zdążyło się pojawić (i zniknąć) wiele trendów.

Była moda na selfie w dzióbkiem, na selfie w lustrze, na selfie z góry (z dołu też...), na selfie w łóżku, na fish gape (rozchylone wargi), na t-rex hands (ręka przy twarzy), na fingermouthing (palce dotykają ust). Czy o czymś zapomniałyśmy? Na pewno, przecież tyle tego było!

Obecnie obserwuje się kolejną, już teraz, bardzo silną tendencję. Najnowszy typ selfie gwarantuje zatrzęsienie lajków i mnóstwo pozytywnych komentarzy. Dlaczego stał się tak popularny? Nie wyziera z niego samouwielbienie, co często zarzuca się tym, którzy co chwila postują zmysłowe miny. Co więcej, bije z niego luz i dystans!

 

Zobacz w jaki sposób  gwiazdy robią sobie teraz selfie! Zdziwiona?

 

 

 

 

 

>>>7 typów zdjęć, które świadczą o tym, że jesteś... zakochana w sobie!

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło: Instagram (www.instagram.com/kenzas)

Dodaj komentarz do galerii: Jaki typ selfie powinnaś sobie robić, jeśli chcesz wychodzić tak dobrze jak blogerki?

Czytaj także

Inne artykuły