Jeśli on zamawia na randce TE dania, to jasno daje Ci do zrozumienia, że NIE ma ochoty na miłosne igraszki...

Jeżeli zależy ci na dodatkowym deserze, nie częstuj go TYMI daniami. A jeśli to on sam je zamawia? Prawdopodobnie chce ci prze to powiedzieć, że fajna z ciebie... ale tylko przyjaciółka. Dzielić z tobą łóżka raczej nie planuje.

Wszystkie słyszałyśmy o afrodyzjakach - lubczyk, truskawki z szampanem to już klasyki.  Ten pierwszy umyślnie dodajemy do potraw, te drugie zabieramy do sypialni albo na piknik, jeśli chcemy, żeby po tej degustacji skonsumować także związek. Ale tak jak istnieją potrawy, które podnoszą libido, tak istnieją takie, które je obniżają. Jeżeli on zamawia je w restauracji na pierwszej randce, możesz zakładać, że nie jest tobą zainteresowany. Ale ten artykuł kierujemy też do tych z was, które są już w stałym związku i gotują także dla niego. Wpadki w sypialni (i nie mówimy tutaj o niechcianej ciąży) zdarzają się - to ludzka rzecz. Możemy jednak wyeliminowaniem z jadłospisu niektórych dań sprawić, że będą pojawiać się sporadycznie. Istnieje cała gama produktów (co więcej, powszechnych i spożywanych przez większość każdego dnia), które odbierają facetom testosteron potrzebny do - wiadomo do czego. Poznajcie czarną listę.

 

1. Gin

 

Mała dawka alkoholu jest wręcz wskazana, jeśli mamy w planach łóżkowe igraszki, ale ta zasada nie dotyczy nawet ginu. Zawarta w toniku chinina obniża bowiem męskie libido.

 

fot. Thinkstock

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Jeśli on zamawia na randce TE dania, to jasno daje Ci do zrozumienia, że NIE ma ochoty na miłosne igraszki...
Inne artykuły