8 pytań, których nienawidzą słuchać singielki!

Każde z nich wyzwala w nas agresję!

Współczesne tempo życia, presja bycia takim, jak należy, kreowanie własnego wizerunku (mającego często niewiele wspólnego z rzeczywistym) nie ułatwiają bycia razem. Związki szybko się rozpadają, bo w ostanich latach staliśmy się bardzo niecierpliwi, mamy nieustającą potrzebę bycia stymulowanym przez bodźce. Gdy w relację tylko zaczyna wkradać się rutyna, rozstajemy się. Jeteśmy spragnieni nowego uczuciowego tornada, motyli w brzuchu, ekscytującego seksu - jednym słowem: ma się dziać. Tak żyje dziś większość, ale wśrod nas są także single, w tym singielki. One także stanowią pokaźny odsetek społeczeństwa. Ten stan może trwać miesiąc, a może trwać latami. Bez wątpienia jednak ma on swoje pozytywne strony.

Singielki to bardzo często te kobiety, które stawiają na pierwszym miejscu karierę zawodową. Pragną siedzieć na fotelu prezesa, a gotowanie mężowi i dzieciom obiadków bynajmniej ich nie satysfakcjonuje. Nie ma w tym absoultnie nic złego! Bycie żoną i/lub matką to nie obowiązek, a wybór. Jeśli swoje życie widzimy inaczej, idźmy za głosem natury, i nie róbmy niczego wbrew sobie, bo to prędzej czy później (ale raczej prędzej) i tak nie zakończy się happy endem. Możliwe, że w tym momencie życia masz potrzebę samorealizacji i stawiania na pierwszym miescu właśnie siebie. Po pewnym czasie być może przyjdzie ci ochota na dzielenie życia z kimś innym, ale ten moment może nadejść równie dobrze dopiero za kilka lat lub... nie przyjść wcale. Dlatego też odpowiedź na pytanie: Jak długo można sobie pozwolić na  bycie singielką? nie ma za bardzo sensu. Jeśli jednak presja otoczenia skłania cię do refleksji na temat, warto zadać sobie kilka TYCH prostych pytań.

Życie singielki przypomina bajkę - od nikogo nie jesteśmy zależne, możemy robić co nam się podoba 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Z nikim też nie musimy dzielić budżetu, możemy więc sprawiać sobie mnóstwo przyjemności. Częste zakupy - kto o takich nie marzy? Tak, korzyści z bycia singielką jest całe mnóstwo. Ale jest jedna rzecz, która sprawia, że dostajemy przysłowiowej białej gorączki. To wieczne słuchanie tych ośmiu, niezwykle irytujących pytań:

 

 

 

 

 

 

fot. Thinkstock

Dodaj komentarz do galerii: 8 pytań, których nienawidzą słuchać singielki!

Czytaj także

Inne artykuły