Niedrogie i nieoczywiste dodatki, dzięki którym w końcu staniesz się stylową kobietą!

Wystarczy... jeden przedmiot! Jaki?

Atrakcyjne dziewczyny, które zawsze są modnie ubrane, wzbudzają w nas niemałą zazdrość. Chcemy tak jak one mieć szafę pełną kreacji z najnowszych kolekcji i tyle torebek co one. Nie mówiąc już o tych boskich szpilkach, okularach przeciwsłonecznych i innych gadżetach. Śledzimy ich konta na Instagramie (każda z nas ma swoje ulubione) i z uporem maniaka odświeżamy ich profile. Dziewczyny te sprawiają wrażenie bogatych. To rzuca się od razu. Nic dziwnego, że są tak rewelacyjnie ubrane - z takim portfelem to naprawdę nie problem. A my? No niestety rzadko która z nas ma do dyspozycji takie fundusze jak one. Ale! Sytuacja wcale nie jest tak beznadziejna jak może wam się wydawać!

 

Przyjrzyjcie się ich stylizacjom na spokojnie. Tak naprawdę mają takie same jeansy jak my. W sumie fryzurę też - jak skryskamy włosy lakierem i mocno potargamy też wydobędziemy z nich taką objętość. Co czyni w takim razie ich outfity tak wyjątkowymi? Są to stylowe dodatki. To one zamieniają najbanalniejsze ubranie w modny zestaw. Wystarczy, że przyłożymy do nich większą wagę (i zrobimy to świadomie), a możemy osiągnąć wcale nie gorsze efekty niż czynią to nasze ,,królowe''.

 

Postanowiłyśmy, że dokładnie rozpracujemy, które konkretnie  dodatki czynią z ich stylizacji niebanalny ubiór. Co ciekawe, na pierwszy rzut oka są bardzo niepozorne (a niektóre na szczęście wcale nie takie drogie jak mogłoby się wydawać), ale niech was to nie zmyli! Prawda jest taka, że to właśnie one potrafią zdziałać cuda! Zobaczcie w co warto się zaopatrzeć i zmienić kompletnie styl z nudnego na pełen klasy i elegancji. Może to teraz was będą obserwować tysiące dziewczyn?

 

 

 

fot. Instagram.com/

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Niedrogie i nieoczywiste dodatki, dzięki którym w końcu staniesz się stylową kobietą!
Inne artykuły