Banalne i efektowne fryzury, które zrobisz rano sama!

Jak w 5 minut doprowadzić swoje włosy do efektu WOW!?

Rano nie ma czasu! Budzik zadzwonił 20 minut później niż miał - skąd my to znamy? Ten scenariusz odgrywa codziennie co druga z nas. Papiloty, gryz kanapki w jednej skarpetce, tusz do rzęs na policzku, a na łóżku... cała nasza szafa. Kubek z kawą, który nerwowo, co pięć minut zmienia miejsce pobytu. To dopiero początek. Przed nami jeszcze oczko w rajstopach, plama na koszuli i sweter bez jednego guzika. W takim chaosie musimy się jednak odnaleźć. I, co gorsza, doprowadzić do ,,stanu używalności''.

 

O tym jak skompletować rano garderobę bez stresu i wpadek pisałyśmy już tutaj. Gdy nie mamy czasu, musimy skorzystać ze sprawdzonych sposobów, tych z kategorii: szybko, a efektownie. Na szczęście odpowiednia fryzura potrafi ,,zrobić robotę". W pięć minut możemy stworzyć na naszej głowie, coś co będzie wyglądać jak dzieło stylisty. W każdym razie na pewno nikt się nie pozna, że między piżamą, a wyjściem z domu minął zaledwie kwadrans.

 

W tym wpisie podajemy wam 5 banalnych instrukcji na fryzury, które wykonacie bez żadnych problemów, a dodatkowo każdy będzie się o nie z uznaniem  pytał! Warto je znać!

 

fot. Instagram.com/queenb_official

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Banalne i efektowne fryzury, które zrobisz rano sama!
Inne artykuły