Po czym poznać, że seks z tym facetem na pewno nie będzie udany?

Zazwyczaj dowiadujemy się, że ktoś jest niezbyt dobry w łóżku po tym jak już... trafimy z nim do łóżka! Istnieje jedna kilka sygnałów, które pomogą ci wcześniej rozpoznać złego kochanka!

Przede wszystkim, jeśli nie znacie się dobrze, powinnaś bacznie obserwować swojego potencjalnego partnera. Warto być ostrożną, szczególnie przy nowo poznanej osobie. O jego dziwnych preferencjach czy zamiarach może świadczyć zdenerwowanie czy natarczywość. Nie ulegaj perswazji. W każdej sytuacji, także w kwestii relacji damsko-męskich, warto zachować zdrowy rozsądek. Seks jest bardzo ważnym elementem każdego związku, dlatego często podczas pierwszego razu zależy nam, aby wypaść jak najlepiej i jak najlepiej się bawić! W końcu, przecież o przyjemność tutaj chodzi. Czy jednak on okaże się doskonałym kochankiem? To zależy, każdy lubi co innego. Istnieją jednak mężczyźni, którzy traktują seks jedynie jako narzędzie do zaspokojenia własnych potrzeb, a nie partnerki lub zwyczajnie ich doświadczenia jest zerowe, przez co istnieje prawodpodobieństwo, że to pierwsze zbliżenie nie będzie zbyt udane. Po czym rozpoznać, że trafiłaś na kogoś takiego?

1. On jest wiecznie pijany

Jeśli twój potencjalny kandydat jest pijany za każdym razem, gdy go widzisz, nie licz na udany seks. Dlaczego? Cóż, zbyt duża ilość alkoholu rozjusza mężczyzn, ale zazwyczaj tylko na tyle, aby przeżyć jednorazową przygodę i osiągnąć satysfakcję. Raczej nie zwracają oni wtedy uwagi na kobietę, z którą znajdują się w sypialni. W takich momentach możesz także zapomnieć o jakiejkolwiek czułości. Lampka wina dodaje nam animuszu, zaś butelka zwyczajnie zwala z nóg, a przecież nie o to tu chodzi.

 

Czego zazdroszczą nam mężczyźni?

fot. Thinkstock

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Po czym poznać, że seks z tym facetem na pewno nie będzie udany?
Inne artykuły