Ma ponad 50 lat, a wygląda na niecałe 30! Modelka zdradza, że zawdzięcza to jednej konkretnej rzeczy

Australijska piękność zna przepis na poszukiwany od wieków eliksir młodości? Na to wygląda.

Tą szczęściarą jest Elle Macpherson, australijska modelka. Dlaczego cały świat zwraca na nią teraz oczy? Bo kiedy z drukarni wyszedł najnowszy numer Harper's Bazaar, nikt nie mógł uwierzyć, że ta prześliczna dwudziestokilkulatka w rzeczywistości liczy już... 53 wiosny! Od razu pojawiły się pytania czemu zawdzięcza tak młody i seksowny wygląd. Na szczęście Macpherson nie trzyma powodu w tajemnicy. W zasadzie jest jego żywą reklamą.

Kobieta już od dawna jest miłośniczką dbania o swoje zdrowie w każdy możliwy sposób. Regularnie się bada, jest też zakochana w usługach wellness. Do tego stopnia, że sama założyła własną markę. Jakiś czas temu Elle Macpherson zaobserwowała spadek formy niewiadomego pochodzenia. Wyniki badań miała dobre, odżywiała się jak należy, ale ciągle czuła się senna, zmęczona i rozdrażniona. Lekarz stwierdził u niej zakwaszenie organizmu spowodowane przez stres i niedobór snu (m.in.). Wtedy modelka postanowiła, że codziennie rano będzie piła witaminowy koktajl. I to właśnie jemu zawdzięcza wieczną młodość.

W składzie Super Elixiru, bo tak nazywa się napój, znajduje się alkalizującą mieszanka roślinna, japońskie grzyby maitake, a także chińskie zioła. 10 gramów dziennie wystarcza, aby organizm dostał wszystkie potrzebne witaminy i minerały. I rzeczywiście musi tak być, bo gwiazda, od kiedy regularnie pije Super Elixir, czuje się tak świetnie jak jeszcze nigdy w życiu. Nie jest ani senna, ani zmęczona, nie chodzi  za nią nic słodkiego. Znacznie schudła i minęła też uporczywa chwiejność nastroju. Nikt nie musi mnie namawiać do ćwiczeń fizycznych - mówi - sama z siebie mam na nie wielką ochotę, czuję olbrzymią energię!

Nic dziwnego, że Macpherson tak zachwala ten eliksir - w końcu sama go stworzyła! Zgodzicie się jednak, że jest jego najlepszą reklamą, prawda? Zobaczcie same!

 

 

>>>Gwiazdy, które się... nie starzeją!

 

 

 

 

fot. http://www.speakerscorner.me

Dodaj komentarz do galerii: Ma ponad 50 lat, a wygląda na niecałe 30! Modelka zdradza, że zawdzięcza to jednej konkretnej rzeczy

Czytaj także

Inne artykuły