Nie uwierzysz co spotkało Victorię Beckham w Starbucksie!

Musiała się bardzo wzruszyć!

Myślicie, że tylko my chodzimy do Starbucksa na kawę, a gwiazdy omijają to tłoczne miejsce? Cóż, z pewnością znajdą się takie, które gardzą popularną sieciówką i kawą, która wcale nie jest najpyszniejsza na świecie, ale Victoria Beckham nie zadziera nosa. Gdyby nie Romeo, jej nastoletni syn, nie wiedziałybyśmy, że była spajsetka, a dzisiejsza ikona i projektantka mody bywa w Starbucksie. Ani tym bardziej jak miła niespodzianka ją tam ostatnio spotkała!

Choć od rozpadu bandu minęło już 20 lat, dla wielu z nas, Victoria nadal jest jedną z dziewczyn najpopularniejszego kobiecego zespołu w historii. W czasach, gdy wszyscy słuchali Wannabe i innych przebojów, każda z dziewczyn miała swój pseudonim. Wiecie jaki miała Victoria?

Tak jest, Posh. Przypomniał nam o tym wzruszony Romeo. Nie mógł się powstrzymać, by nie zrobić zdjęcia i nie wrzucić go na swój profil. Fotka, podpisana w uroczy sposób: Kiedy mamusia idzie do Starbucksa!!, w mgnieniu oka zyskała tysiące polubień. Chłopak musiał być bardzo dumny! Miło, że wśród załogi kawiarni znalazł się barista, który w młodości słuchał Spice Girls!

 

>>>Powrót lat 90! Gwiazdy stawiają na nowy make up

 

Ciekawe jesteśmy czy Victoria wstąpiła po kawę w drodze do pracy. Przygotowywanie nowej kolekcji z pewnością jest bardzo czasochłonne. Znacie twórczość eks-spajsetki? Markę sygnowaną swoim nazwiskiem otworzyła w 2004 roku. Cztery lata później zadebiutowała na nowojorskim Fashion Weeku, a w 2014 roku otworzyła swój pierwszy flagowy butik. Każda kolekcja Victorii jest ogromnym sukcesem. Do tej pory jej znakiem rozpoznawczym był styl  power dressing, czyli wąskie ołówkowe spódnice, gorsetowe sukienki oraz dopasowane spodnie z wysokim stanem. W nadchodzącym sezonie wyrafinowana elegancja ustąpi miejsca luźniejszym i mniej zobowiązującym fasonom.  Victoria zawsze lubiła eksperymentować z modą. Wie jak idealnie łączyć klasykę i najnowsze trendy. Jej stylizacje są  zawsze eleganckie i z klasą. Ma ponadczasowy styl, który inspiruje kobiety na całym świecie.

Chcesz ubierać się jak Victoria Beckham? Zainspiruj się jej stylem! Przygotowałyśmy kilka propozycji!

 

fot. gotceleb, Instagram (www.instagram.com/romeobeckham)

Dodaj komentarz do galerii: Nie uwierzysz co spotkało Victorię Beckham w Starbucksie!

Czytaj także

Inne artykuły