Jak schudnąć w miesiąc?

Niemożliwe? A jednak!

Jeśli chcesz schudnąć w krótkim czasie, musisz pamiętać o tym, żeby nie stosować żadnych drastycznych diet, ponieważ ich efekty będą krótkotrwałe. Chodzi raczej o zmiany w sposobie życia. Podpowiemy Ci, jak dokonać niewielkich transformacji, dzięki którym zrzucisz zbędne kilogramy bez wyrzeczeń. Gwarantujemy długotrwałe efekty - będziesz szczuplejsza, zdrowsza i szczęśliwsza.

1. Zainwestuj w boxy!

Prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach nawał obowiązków zmusza nas często do negatywnych dla naszego organizmu żywieniowych wyborów. Pośpiech i brak czasu sprawiają, że żywimy się w barach szybkiej obsługi. Nie bez znaczenia pozostaje również kwestia umiejętności - lub ich braku. Zdrowo gotować trzeba się nauczyć. A co jeśli naprawdę nie masz na to czasu lub brakuje ci chęci? Istnieje rozwiązanie! Są to gotowe pudełka, które zawierają zbilansowane i pełnowartościowe posiłki, właśnie takie, których potrzebuje twój organizm. Istotna jest także marka wspierająca dany catering. Osobiście polecamy SHAPE BOX. To właśnie w ramach tego cateringu wspieranego przez najlepsze pismo o tematyce fitness w Polsce masz do wyboru aż trzy różnorodne diety:

(klasyczny) Shapebox:

Shapebox to różnorodne menu złożone z chudego mięsa, wysokiej jakości ryb, całej palety zmieniającej się sezonowo świeżych owoców i warzyw oraz bogactwa produktów zbożowych.

 Shapebox Vege:

Shapebox Vege - to pełnowartościowy zestaw 5 posiłków stworzony z myślą o osobach, które nie spożywają mięsa, ryb i owoców morza.

 Shapebox Vege + Ryba:

Shapebox Vege + Ryba to zbilansowana dieta opracowana z myślą o osobach nie spożywających mięsa, ale lubiących ryby i owoce morza.

Dzięki temu masz szansę wybrać to, co lubisz najbardziej! Zapewne zastanawiasz się jednak, czy taka dieta pudełkowa jest skuteczna. Na to pytanie odpowiedziałyśmy w innym artykule, podając konkretne liczby i czas, w jakim na pewno uzyskasz wymarzone efekty. 

Ile kilogramów i w jakim czasie można stracić na diecie pudełkowej?

Zamawiając catering, zyskujesz więc dwie rzeczy - oszczędzasz czas i masz gwaranację powodzenia.

 

Na kolejnych podstronach opisałyśmy również kilka innych istotnych (a przy tym prostych) porad, dzięki którym schudniesz w miesiąc! >>> 

 

 

fot. Thinkstock

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Jak schudnąć w miesiąc?
Inne artykuły