10 smsów, które pobudzą JEGO wyobraźnię i sprawią, że nie będzie mógł przestać o tobie myśleć!

Jak flirtować za pomocą... słów?

My, kobiety, mamy cały arsenał sposobów na to, by podobać się płci przeciwnej. Wiemy, co na nich, mówiąc kolokawialnie, działa, i co trzeba zrobić, jeśli chcemy, by dana znajomość zaprowadziła nas oboje do sypialni. Wysokie szpilki, atrakcyjna sukienka, odpowiedni makijaż i fryzura i połowa sukcesu w kieszeni. Teraz trzeba do tego dodać już tylko swój urok osobisty i cel jest pewny. Nasze starania mogą jednak okazać się niewystarczające, jeśli zależy nam dłuższej relacji, a nie tylko jednorazowej przygodzie. Tutaj seksowny wygląd to za mało. Musimy pobudzić także jego wyobraźnię. Jak to zrobić?

Kiedyś kobiety pisały miłosne listy pełne niedopowiedzeń, ale w dzisiejszych czasach to już przeżytek. Korzystając z takiej metody, naraziłybyśmy się na śmieszność - zwłaszcza, gdy znajomość jest dopiero na początku drogi. Jak zatem pobudzić wyobraźnię faceta, na którym nam zależy, ale bez żadnej skuchy? Wysyłając krótką wiadomość! - w formie SMS-a lub poprzez odpowiednią aplikację służącą do kontaktowania się z innymi - np. Whatsapp czy chat na Facebooku.

Cały sekret tkwi w doborze słów - jeśli będziemy zbyt dosłowne, możemy zapomnieć o tym, że wybranek będzie chciał się jeszcze z nami spotkać. Chodzi o by 'zapuścić wędkę' i... czekać. Faceci nieraz już zdradzili, że działa na nich bardziej ubranie, które zakrywa nasze ciało niż top na ramiączkach i bardzo krótka mini - oni uwielbiają fantazjować! I to samo powinnyśmy im zaserwować w SMS-ie. Jeśli brakuje wam pomysłów i potrzebujecie inspiracji, mamy dla was 10 sprawdzonych propozycji! Częstujcie się, a my życzymy wam... smacznego! ;)

Kiedy najelepiej wysłać taką wiadomość? W momencie, gdy was ukochany nie będzie miał możliwości szybko się z wami zobaczyć - np. kiedy będzie w pracy. Gwarantujemy wam, że po odczytaniu nie będzie się mógł na niczym skupić, bo będzie myślał tylko i wyłącznie o... tobie! Bądź pewna, że zrobi wszystko, by jak najszybciej paść w twoje ramiona!

 

 

fot. Thinkstock

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: 10 smsów, które pobudzą JEGO wyobraźnię i sprawią, że nie będzie mógł przestać o tobie myśleć!
Inne artykuły